Konsultacja w zakresie chirurgii ręki Warszawa

Synonimy: konsultacja z chirurgiem ręki, konsultacja specjalistyczna chirurgia ręki, chirurg ręki wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie chirurgii ręki w Warszawie?

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Specjalista chirurgii ręki zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem operacyjnym i nieoperacyjnym urazów kończyny górnej. Konsultacja lekarska z tej dziedziny medycyny obejmuje problematykę schorzeń w obrębie ręki, łokcia, a także barku. Lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem, który dotyczy objawów pojawiających się dolegliwości, częstotliwości i siły z jaką się pojawiają. Wykonuje badanie palpacyjne kończyny górnej, analizuje dostarczone zdjęcia i wyniki badań lub kieruje pacjenta na badania diagnostyczne, takie jak USG, RTG, MRI i badania laboratoryjne.

Wizyta u specjalisty chirurgii ręki w Warszawie

Schorzenia ortopedyczne w obrębie ręki diagnozuje i leczy lek. med. Paweł Nowicki, specjalista chirurgii ręki. W celu podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych uczestniczył w szkoleniach naukowych np. „Frontiers in hand and upper limb reconstruction” w Hiszpanii, „Kurs artroskopii nadgarstka dla zaawansowanych” w Strasbourgu, czy „V Międzynarodowy Kurs Artroskopii Barku, Łokcia i Nadgarstka” w Poznaniu. Oferuje konsultacje w zakresie chorób ręki (m.in. drętwienie palców i zaburzenia czucia, zniekształcenia zwyrodnieniowe, choroby ścięgien), urazów ręki (złamania kości, obrażenia ścięgien i stawów), jak również artroskopii nadgarstka. Podczas spotkania kwalifikuje pacjenta na odpowiednie leczenie operacyjne. Przeprowadza zabiegi dotyczące schorzeń takich jak zespół kanału nadgarstka, przykurcz Dupuytrena i choroby reumatoidalnej. Specjalizuje się w wydłużaniu kości, rekonstrukcji ścięgien i przeszczepianiu nerwów.

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki może być przeprowadzona także w Klinice Jolly Med, znajdującej się nieopodal lotniska Okęcie. Pracujący w klinice ortopedzi prowadzą diagnostykę i leczenie m.in. zespołu cieśni nadgarstka i nerwu łokciowego, zespołu kanału Guyona, a także zespołu kanału łokciowego. Podczas wizyty lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu po wcześniejszym zapoznaniu się z wynikami jego badań (m.in. USG, RTG, MRI).

Osoby potrzebujące porady dotyczącej chirurgii ręki na konsultację lekarską mogą udać się do dr n.med. Jarosława Strychara, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył on Wydział Lekarski na Państwowym Uniwersytecie Medycznym w Mińsku oraz Pomorską Akademię Medyczną. Odbył wiele szkoleń i staży specjalistycznych w zakresie chirurgii ręki, m.in. w Department of Traumatology and Orthopaedic Surgery Garcia de Orta Hospital w Portugalii. Podczas wizyty konsultacyjnej oferuje diagnostykę i leczenie w zakresie urazów ręki (m.in. rewaskularyzacje, replantacje mikrochirurgiczne, złamania i zwichnięcia), leczenie powikłań pourazowych (np. pourazowe i pooparzeniowe blizny skóry) oraz leczenie zespołów uciskowych nerwów i schorzeń tkanki łącznej.

Cena konsultacji ze specjalistą chirurgii ręki za granicą

Kadra w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. Kadra w Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o.

Wizyta u specjalisty w zakresie chirurgii ręki w Bristol Plastic Surgery w Wielkiej Brytanii kosztuje 120 £ (ponad 700 zł), natomiast w Warszawie cena za taką konsultację wynosi 150 zł.

Konsultacja w zakresie chirurgii ręki - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 200 zł do 300 zł
  • Kraków od 140 zł do 150 zł
  • Łódź od 130 zł do 150 zł
  • Poznań od 150 zł
  • Szczecin od 180 zł
  • Lubin od 145 zł
  • Wrocław od 150 zł
  • Częstochowa od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie chirurgii ręki w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie chirurgii ręki w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska