Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej

konsultacja w zakresie ginekologii plastycznej, konsultacja kosmetoginekologiczna, kometoginekolog wizyta prywatna więcej »

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej - informacje

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik
Ginekologia estetyczna zyskuje coraz więcej zwolenników, a co za tym idzie dostępny jest coraz szerszy zakres oferowanych zabiegów. Odmładzanie krocza przy pomocy nici, lasera, kwasu hialuronowego, czy powiększanie punktu G to tylko część możliwości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o konieczności i rodzaju zabiegu, warto skonsultować się z lekarzem mającym doświadczenie w ich przeprowadzaniu.

Chcesz się skonsultować z ginekologiem estetycznym? Pomożemy Ci go znaleźć

W Klinice Miracki BeautymeD w Warszawie zabiegi z zakresu kosmetoginekologii przeprowadza specjalista ginekologii i położnictwa lek. med. Kamil Zalewski. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywa poprzez pracę w Zespole Oddziałów Ginekologii i Położnictwa Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego i w Oddziale Klinicznym Ginekologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Ukończył szkolenie dotyczące stosowania preparatów Desirial i Desirial Plus w zabiegach ginekologii estetycznej oraz warsztaty "Podstawy ginekologii plastycznej". Uczestniczy w kursach, których organizatorem jest Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

Będąc w Łodzi konsultację kosmetoginekologiczną można odbyć w Klinice Ziemlewski. Pracuje tutaj lek. med. Agnieszka Osińska. Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, posiada tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa. Otrzymała certyfikat "IncontiLase and IntimaLase gynecology treatments", który potwierdza jej umiejętności w ginekologii estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem lasera, kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących. Posiada doświadczenie w korygowaniu zmian powstałych podczas porodu i w okresie menopauzalnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Klinika Zawodny Estetic znajduje się w Szczecinie i można tutaj zwrócić się o poradę do lek. med. Małgorzaty Jasiek- Uzar. Jest Absolwentką Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, ukończyła specjalizację z ginekologii i położnictwa. Pracowała i zdobywała doświadczenie na Oddziale Ginekologiczno- Położniczym szpitala w Zdrojach oraz w Klinice Medycyny Matczyno- Płodowej i Ginekologii Szpitala w Policach. Przeprowadza zabiegi z użyciem nici podwieszających, lasera oraz kwasu hialuronowego.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, zarówno te małoinwazyjne jak i operacyjne ma w swojej ofercie Klinika Kolasiński, która znajduje się pod Poznaniem. Konsultacje jak i zabiegi przeprowadza tutaj Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu, specjalista ginekologii i położnictwa lek. med. Iwona Lemańska. Doświadczenie w zawodzie ginekologa zdobywała w Ginekologiczno- Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przy ul. Polnej oraz w SP ZOZ MSW im. prof. Ludwika Bierkowskiego w Poznaniu. Uczestniczy w kursach o tematyce ginekologii plastycznej i operacyjnej, menopauzy, kolposkopii i USG ginekologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

We Wrocławiu w Centrum Ginekologicznym Eskulap można się skonsultować z dr n. med. Krzysztofem Łątkowskim, który posiada tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej. Przeprowadza zabiegi zarówno w zakresie ginekologii jak i ginekologii estetycznej. Jest adiunktem w I Klinice Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz European Society of Gynaecological Oncology.

Konsultacja kosmetoginekologiczna- w Polsce, czy za granicą?

Sala operacyjna w Szpital św. Rafała Sala operacyjna w Szpital św. Rafała

W Klinice Zawodny Estetic koszt konsultacji ginekologa estetycznego wynosi 150zł. Porada ginekologa wykonującego zabiegi ginekologii estetycznej w Baddow Hospital, który znajduje się 40km od Londynu kosztuje 150£ (około 850zł). Różnica jest znaczna, szczególnie jeśli kobieta zdecyduje się na wykonanie zabiegu. Ciekawym pomysłem jest przyjazd do Polski na kilkudniowe wakacje i konsultacja u specjalisty podczas pobytu. Zróżnicowany krajobraz Polski sprawia, że każdy znajdzie tu miejsce, w którym świetnie się poczuje. Szlaki górskie w Tatrach, wiodące wśród drzew i skał, Mazurskie Jeziora, po których można płynąć łódką lub kajakiem w ciszy i spokoju lub ulica Piotrkowska w Łodzi, na której znajduje się wiele pubów i klubów.

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 100 zł do 350 zł
  • Łódź od 100 zł do 170 zł
  • Kraków od 100 zł do 150 zł
  • Katowice od 80 zł do 200 zł
  • Wrocław od 100 zł do 250 zł
  • Gdynia od 120 zł
  • Kielce od 150 zł do 200 zł
  • Poznań od 180 zł do 300 zł
  • Szczecin od 200 zł do 250 zł
  • Białystok od 150 zł
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.