Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej Bolesławiec i okolice

Synonimy: konsultacja w zakresie ginekologii plastycznej, konsultacja kosmetoginekologiczna, kometoginekolog wizyta prywatna więcej »

Bezpośrednio w Bolesławcu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bolesławca. Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (42 km od Bolesławca) w cenie 140 zł lub w CDT MEDICUS w Lubinie (46 km od Bolesławca) gdzie cena za konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej wynosi 200 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w Bolesławcu?

Usługa konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w Bolesławcu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska