Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej Warszawa

Synonimy: konsultacja w zakresie ginekologii plastycznej, konsultacja kosmetoginekologiczna, kometoginekolog wizyta prywatna więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej Warszawa - informacje

Kadra w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Kadra w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Labioplastyka, clitoplastyka, G-Shot, hymenoplastyka czy modelowanie warg sromowych to tylko niektóre procedury wykonywane w zakresie kosmetoginekologii, czyli coraz popularniejszej wśród kobiet – ginekologii estetycznej. Dziedzina medycyny oferuje im możliwość nie tylko chirurgicznej korekty intymnych części ciała, co ma zwykle związek z przebytymi ciążami i porodami, ale także korekcję wad wrodzonych w oparciu o małoinwazyjne technologie.

Kosmetyczna krekta okolic intymnych 

Holistyczne podejście i nowoczesne technologie to oferta Gabinetu dr n. med. Beaty Dethloff, specjalisty II stopnia chorób wewnętrznych, endokrynologa, lekarza medycyny estetycznej. Zakres świadczeń uzupełnia ginekologia estetyczna oraz zabiegi z użyciem laseru MonaLisa Touch, czy procedur wolumetrycznych. Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych, borykające się z problemami tj. nietrzymanie moczu czy dyskomfort podczas współżycia seksualnego, mogą skorzystać z oferty oraz konsultacji ginekologicznych w celu diagnozy i doboru odpowiednich zabiegów.

Labioplastyka, plastyka warg sromowych większych i łechtaczki, odtworzenie błony dziewiczej lub jej nacięcie oraz labiominoroplastyka (korekcja warg sromowych mniejszych) to wybrane procedury z zakresu ginekologii estetycznej, jakie realizują lekarze MD Clinic. Oferta obejmuje ponadto powiększanie punktu G oraz rewitalizację krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, a w zabiegach specjalizuje się, świadcząc w zakresie leczenia konsultacje ginekologiczne – lek. med. Grzegorz Jędrzejewski, specjalista ginekolog-położnik.

Podczas konsultacji kosmetoginekologicznej w Klinice BeautyMed Aesthetic Clinic Miracki, diagnozowany jest nie tylko problem wraz z ustaleniem planu leczenia, ale również świadczone są badania, wymagane w przypadku niektórych procedur kosmetycznych. Tak jest np. w przypadku laserowego leczenia NTM lub obkurczania pochwy, jakie poprzedza obowiązkowa cytologia, która jest podstawową kwalifikacją do zabiegów z użyciem lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Pozostałe procedury realizowane w Klinice to wypełnianie warg sromowych czy augmentacja punktu G.  

Wiele zabiegów z użyciem lasera CO2 oraz kwasu hialuronowego, wykonując zabiegi laserowej labioplastyki czy wybielania okolic intymnych, świadczy w zakresie swojej praktyki lek. med. Marta Blumska-Janiak, specjalista położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Elementem przygotowania do każdego zabiegu z zakresu ginekologii kosmetycznej jest konsultacja, która pozwala na ustaleniu wskazań, przeciwskazań oraz planu leczenia.

Ginekologia estetyczna Wileńska Clinic to przede wszystkim laserowa terapia wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Erb-Yag Fotona Dualis SP, wybielanie i obkurczanie warg sromowych w systemie Exilis Elite Intima oraz wybielanie okolicy odbytu. Ponieważ procedury wykluczają infekcje pochwy i całej strefy intymnej, konieczna jest właściwa diagnostyka, badania kwalifikujące pacjentkę oraz medyczny wywiad w celu stwierdzenia ewentualnych przeciwwskazań. Konsultacje ginekologiczne z procedur estetycznych świadczy w placówce lek. med.  Beata Sterlińska-Tulimowska, ginekolog.

O poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych wraz z korekcją ich funkcji biologicznych i seksualnych dbają również lekarze Centrum Medycznego Krajmed. Leczenie skierowane jest do kobiet nie w pełni usatysfakcjonowanych wyglądem swoich zewnętrznych narządów płciowych, a przed każdym zabiegiem, pacjentki są konsultowane przez ginekologa oraz seksuologa, w celu wskazań do dalszej procedury chirurgicznej. Specjalistą z zakresu ginekologii kosmetycznej jest w CM dr n. med. Tomasz Augustyniak, ginekolog.

Waginoplastyka w Wielkiej Brytanii – ceny zabiegu i konsultacji

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Chirurgiczna korekcja pochwy w UK, wykonywana prywatnie, kosztuje 3,000-4,500 £ (16,800-25,200 zł) w zależności od placówki, zakresu procedury i techniki oraz chirurga prowadzącego, wymienia UK Health Centre. Zwykle koszt ten wzrasta wraz z opłatą konsultacji, jaka wynosi ok. 100 £ (560 zł). Uwzględnić również należy wszelkie dodatkowe koszty opieki, których może wymagać procedura i szpital.  

Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 150 zł do 350 zł
 • Łódź od 150 zł
 • Kraków od 100 zł do 250 zł
 • Katowice od 80 zł do 200 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 300 zł
 • Kielce od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
 • Gdynia od 120 zł
 • Gliwice od 150 zł
 • Zielona Góra od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska