Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej Warszawa

konsultacja w zakresie ginekologii plastycznej, konsultacja kosmetoginekologiczna, kometoginekolog wizyta prywatna więcej »

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej 100 zł

  Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej Warszawa - informacje

  Sala operacyjna w Nasmed Sala operacyjna w Nasmed

  Labioplastyka, clitoplastyka, G-Shot, hymenoplastyka czy modelowanie warg sromowych to tylko niektóre procedury wykonywane w zakresie kosmetoginekologii, czyli coraz popularniejszej wśród kobiet – ginekologii estetycznej. Dziedzina medycyny oferuje im możliwość nie tylko chirurgicznej korekty intymnych części ciała, co ma zwykle związek z przebytymi ciążami i porodami, ale także korekcję wad wrodzonych w oparciu o małoinwazyjne technologie.

  Kosmetyczna krekta okolic intymnych 

  Holistyczne podejście i nowoczesne technologie to oferta Gabinetu dr n. med. Beaty Dethloff, specjalisty II stopnia chorób wewnętrznych, endokrynologa, lekarza medycyny estetycznej. Zakres świadczeń uzupełnia ginekologia estetyczna oraz zabiegi z użyciem laseru MonaLisa Touch, czy procedur wolumetrycznych. Kobiety niezadowolone z wyglądu swoich miejsc intymnych, borykające się z problemami tj. nietrzymanie moczu czy dyskomfort podczas współżycia seksualnego, mogą skorzystać z oferty oraz konsultacji ginekologicznych w celu diagnozy i doboru odpowiednich zabiegów.

  Labioplastyka, plastyka warg sromowych większych i łechtaczki, odtworzenie błony dziewiczej lub jej nacięcie oraz labiominoroplastyka (korekcja warg sromowych mniejszych) to wybrane procedury z zakresu ginekologii estetycznej, jakie realizują lekarze MD Clinic. Oferta obejmuje ponadto powiększanie punktu G oraz rewitalizację krocza za pomocą nici Vaginal Narrower, a w zabiegach specjalizuje się, świadcząc w zakresie leczenia konsultacje ginekologiczne – lek. med. Grzegorz Jędrzejewski, specjalista ginekolog-położnik.

  Podczas konsultacji kosmetoginekologicznej w Klinice BeautyMed Aesthetic Clinic Miracki, diagnozowany jest nie tylko problem wraz z ustaleniem planu leczenia, ale również świadczone są badania, wymagane w przypadku niektórych procedur kosmetycznych. Tak jest np. w przypadku laserowego leczenia NTM lub obkurczania pochwy, jakie poprzedza obowiązkowa cytologia, która jest podstawową kwalifikacją do zabiegów z użyciem lasera Er:YAG Fotona Dualis SP. Pozostałe procedury realizowane w Klinice to wypełnianie warg sromowych czy augmentacja punktu G.  

  Wiele zabiegów z użyciem lasera CO2 oraz kwasu hialuronowego, wykonując zabiegi laserowej labioplastyki czy wybielania okolic intymnych, świadczy w zakresie swojej praktyki lek. med. Marta Blumska-Janiak, specjalista położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Elementem przygotowania do każdego zabiegu z zakresu ginekologii kosmetycznej jest konsultacja, która pozwala na ustaleniu wskazań, przeciwskazań oraz planu leczenia.

  Ginekologia estetyczna Wileńska Clinic to przede wszystkim laserowa terapia wysiłkowego nietrzymania moczu laserem Erb-Yag Fotona Dualis SP, wybielanie i obkurczanie warg sromowych w systemie Exilis Elite Intima oraz wybielanie okolicy odbytu. Ponieważ procedury wykluczają infekcje pochwy i całej strefy intymnej, konieczna jest właściwa diagnostyka, badania kwalifikujące pacjentkę oraz medyczny wywiad w celu stwierdzenia ewentualnych przeciwwskazań. Konsultacje ginekologiczne z procedur estetycznych świadczy w placówce lek. med.  Beata Sterlińska-Tulimowska, ginekolog.

  O poprawę wyglądu i atrakcyjności żeńskich narządów płciowych wraz z korekcją ich funkcji biologicznych i seksualnych dbają również lekarze Centrum Medycznego Krajmed. Leczenie skierowane jest do kobiet nie w pełni usatysfakcjonowanych wyglądem swoich zewnętrznych narządów płciowych, a przed każdym zabiegiem, pacjentki są konsultowane przez ginekologa oraz seksuologa, w celu wskazań do dalszej procedury chirurgicznej. Specjalistą z zakresu ginekologii kosmetycznej jest w CM dr n. med. Tomasz Augustyniak, ginekolog.

  Waginoplastyka w Wielkiej Brytanii – ceny zabiegu i konsultacji

  Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

  Chirurgiczna korekcja pochwy w UK, wykonywana prywatnie, kosztuje 3,000-4,500 £ (16,800-25,200 zł) w zależności od placówki, zakresu procedury i techniki oraz chirurga prowadzącego, wymienia UK Health Centre. Zwykle koszt ten wzrasta wraz z opłatą konsultacji, jaka wynosi ok. 100 £ (560 zł). Uwzględnić również należy wszelkie dodatkowe koszty opieki, których może wymagać procedura i szpital.  

  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 100 zł do 350 zł
  • Łódź od 100 zł do 150 zł
  • Kraków od 100 zł do 250 zł
  • Katowice od 80 zł do 200 zł
  • Wrocław od 100 zł do 250 zł
  • Kielce od 100 zł do 200 zł
  • Gdynia od 120 zł
  • Poznań od 180 zł do 300 zł
  • Szczecin od 200 zł do 300 zł
  • Częstochowa od 150 zł
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej cena »

  Usługa konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.