Konsultacja z chirurgiem naczyniowym

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - informacje

Sala operacyjna w Humana Medica Omeda Sala operacyjna w Humana Medica Omeda

Bardzo wielu ludzi zmaga się z chorobami naczyń żylnych. Najczęściej spotykane są żylaki kończyn dolnych, miażdżyca tętnic oraz zaburzenia naczyń limfatycznych. Wdrożenie odpowiedniego leczenia umożliwia spowolnienie lub powstrzymanie postępu choroby, a co za tym idzie poprawę jakości życia.

Szukasz terminu konsultacji u chirurga naczyniowego?

Centrum Medyczne DoktorA w Warszawie to miejsce pracy dr n. med. Adama Zielińskiego, który jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. W 2002r wyjechał na stypendium naukowo- szkoleniowe do University of Illinois at Chicago oraz Northwestern University at Chicago w USA, gdzie zdobywał wiedzę w zakresie chirurgii naczyniowej, małoinwazyjnej i transplantacyjnej. Doświadczenie zdobywał pracując w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej SP CSK przy ul. Banacha w Warszawie. Jest autorem ponad 20 publikacji, które ukazały się w polskich i zagranicznych czasopismach.

W Sopocie diagnostyką i leczeniem chorób naczyń zajmuje się lek. med. Marcin Trenker, który przyjmuje pacjentów w Gabinecie Chirurgii Naczyniowej i Flebologii. Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, zakres wiedzy o schorzeniach naczyń krwionośnych poszerzał pracując w Klinice Kardiochirurgii i Chirurg Naczyniowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku. W Gabinecie przeprowadza zabiegi skleroterapii, operacyjnego i nieoperacyjnego leczenia żylaków oraz zajmuje się dobieraniem wyrobów uciskowych do potrzeb i oczekiwań konkretnego pacjenta.

W Specjalistycznym Gabinecie Chirurgicznym w Koszalinie można uzyskać poradę od dr n. med. Tomasza Marszałka. Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, przez wiele lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie oraz Kierownika Poradni Chirurgii Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Będąc w Bielsku- Białej można udać się po konsultację do Szpitala św. Łukasza, gdzie przyjmuje lek. med. Jerzy Paździora. Po ukończeniu Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, odbył specjalizację w kierunku chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. W życiu zawodowym interesuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chirurgicznym schorzeń naczyń kończyn dolnych. Wykonuje badania ultrasonograficzne naczyń, w tym obrazowanie metodą Dopplera.

W Gdyni konsultację chirurga naczyniowego można uzyskać w Poradni Art Vein, gdzie pracuje lek. med. Waldemar Tajl. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a następnie chirurgii naczyniowej. Pracował i zdobywał doświadczenie w Oddziale Chirurgii Ogólnej 108 Szpitala Wojskowego w Ełku, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz Oddziale Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu św. Wincentego a Paulo w Gdyni. Zajmuje się m.in. leczeniem miażdżycy naczyń tętniczych, niewydolności naczyń oraz leczeniem żylaków kończyn dolnych.

Klinika Salve w Łodzi to miejsce, w którym można uzyskać poradę od specjalisty chirurgii ogólnej i naczyniowej lek. med. Jarosława Czeczotki. Tytuł lekarza uzyskał kończąc Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego w Łodzi. Wykonuje szeroki zakres zabiegów chirurgicznych, w tym leczenie niewydolności żylnej metodą EVLT, zabiegi leczenia żylaków i leczenie zespołu pozakrzepowego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Leczenie chorób naczyń - w Polsce, czy za granicą?

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Poradni Art Vein w Gdyni kosztuje 200zł. Za poradę chirurga naczyniowego w Radniance Vein Clinic w Londynie trzeba zapłacić 230£ (około 1350zł). Warto rozważyć wizytę u specjalisty podczas pobytu w Polsce. Tym sposobem można połączyć weekendowy wypoczynek z dbaniem o zdrowie. Na turystów czeka tutaj szereg atrakcji. Miłośnicy historii powinni wybrać się na nigdy nie zdobyty zamek Chojnik, z którego wieży można podziwiać całą okolicę. Warto wybrać się również do Zamku Książ, w którym zachowało się wiele dzieł sztuki i architektury z pochodzących z różnych okresów historycznych. Na zakończenie dnia pełnego zwiedzania można odwiedzić Termy Cieplickie i zrelaksować się w tamtejszym SPA.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 120 zł do 300 zł
 • Kraków od 130 zł do 350 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 226 zł
 • Poznań od 150 zł do 226 zł
 • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 100 zł do 226 zł
 • Białystok od 150 zł do 226 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego, flebologa i angiologa.