Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Białystok

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Miażdżyca zarostowa tętnic kończyn dolnych lub tętnic szyjnych, zakrzepowe zapalenie żył, stopa cukrzycowa czy tętniaki tętnic obwodowych to tylko niektóre schorzenia, jakie może zdiagnozować podczas konsultacji ze specjalistą z zakresu chirurgii naczyniowej. Lekarz taki kieruje pacjenta na odpowiednie leczenie metodami chirurgii klasycznej lub wewnątrznaczyniowej oraz może podjąć się leczenia zabiegowego w ramach swojego gabinetu.

Gdzie w Białymstoku można skonsultować się z chirurgiem naczyniowym

Jednym z lekarzy przyjmujących na konsultacje w zakresie leczenia chorób żylnych jest dr hab. n. med. Radosław Kowalewski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 2000 roku) oraz chirurg naczyniowy (specjalizacja w 2009 roku), posiadający gabinet w Białymstoku. Swoje doświadczenie flebologiczne, które wykorzystuje w czasie konsultacji, zdobywał podczas pracy w Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz za granicą Karolinska University w Sztokholmie (Szwecja). Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz do European Society for Vascular Surgery. Na wizytach lekarskich pomaga pacjentom m.in. z zakresu leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, leczenia zakrzepicy żył głębokich oraz kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych rozwarstwień aorty czy tętniaków tętnic obwodowych.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym oferowana jest także na terenie Białegostoku przez dr n. med. Arkadiusza Woźniaka, specjalistę chirurgii ogólnej (I stopnia od 2001 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2010 roku), który przez kilka lat zdobywał doświadczenie z chirurgii naczyniowej w  Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku (lata 1997-2005). Doświadczenie to wykorzystywane jest przez niego na wizytach z pacjentami, w czasie których rozpoznaje i podejmuje się leczenia schorzeń z zakresu chorób tętnic, chorób aorty, owrzodzeń żylnych goleni oraz stopy cukrzycowej.

Na specjalistyczną wizytę lekarską w zakresie chorób naczyń można udać się również do lek. med. Krzysztofa Kobusa, chirurga ogólnego oraz chirurga naczyniowego, przyjmującego w Białymstoku. W zakresie tej drugiej dziedziny zdobywał doświadczenie w  Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Na wizycie z zakresu chirurgii naczyniowej przeprowadza m.in. badania USG Doppler żył i tętnic oraz wykonuje zabiegi lecznicze takie jak skleroterapia żylaków i pajączków pianą lub płynem, miniflebektomia oraz laserowe usuwanie żylaków EVLT.

Jaka jest cena konsultacji z chirurgiem naczyniowym w Białymstoku, a jaka w Manchesterze?

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

100 zł należy zapłacić za wizytę u białostockiego specjalisty chirurgii naczyniowej, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 100 funtów (490 zł) - tyle za konsultację trzeba zapłacić w Medical & Dental Care, mieszczącym się w Manchesterze.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 100 zł do 180 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska