Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Bydgoszcz

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Bydgoszcz - informacje

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Osoby borykające się z patologiami w obrębie naczyń krwionośnych (tętnic i żył) winny szukać pomocy u chirurga naczyniowego. Konsultacja ma na celu zbadanie pacjenta i ustalenie źródła jego problemów. Lekarz decyduje również o konieczności wykonania odpowiednich badań oraz ewentualnym leczeniu. Najczęściej zabiegi polegają na udrożnieniu naczyń krwionośnych, usunięciu uszkodzeń w ich obrębie oraz w razie konieczności wstawieniu protez naczyniowych. Specjalista prowadzi również leczenie pacjenta i sprawuje nad nim opiekę zarówno przed, jak i po zabiegu.

Konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej – gdzie szukać pomocy w Bydgoszczy

Na konsultację z zakresu chirurgii naczyniowej wybrać się można do dr n. med. Michała Molskiego, specjalisty chirurgii naczyniowej i ogólnej, flebologa. Specjalizację z chirurgii naczyniowej zdobył w Szpitalu Klinicznym Przemienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Odbył m.in. staż w Cleveland Clinic w Ohio, w USA. Posiada wiele certyfikatów, w tym np. zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu "Ultrasonografia doplerowska naczyń obwodowych". Jest członkiem Polsko – Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych. Wykonuje m.in. skleroterapię piankową żylaków oraz skleroterapię piankową żylaków pod kontrolą USG.

Na konsultację ze specjalistą chirurgii naczyniowej udać się można także do prof. dr hab. n. med. Stanisława Molskiego, specjalisty chirurgii naczyniowej. Jako jeden z pierwszych, wraz z prof. Zygmuntem Mackiewiczem, zaczął przeprowadzać operacje rekonstrukcyjne zastawek żył głębokich kończyn dolnych wykonując przeszczepy zastawek, plastyki zastawek oraz transpozycje pni żylnych. W 2003 jako pierwszy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego przeprowadził zabiegi stentgraftów do aorty brzusznej oraz piersiowej u chorych z tętniakami aorty. Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Konsultacje z chirurgiem naczyniowym w swojej ofercie ma także prof. dr hab. med. Arkadiusz Jawień, specjalista chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Przeprowadza m.in. operacje tętniaków aorty brzusznej, zwężeń tętnic szyjnych oraz zabiegi rewaskularyzacyjne kończyn dolnych z powodu miażdżycy. Jest współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii naczyniowej, w tym „Leczenie daleko posuniętej obwodowej niedrożności tętnic kończyn dolnych oraz miernego zwężenia tętnic biodrowych wszyciem rozwidlonej protezy aorto-udowej”.

Cena konsultacji z chirurgiem naczyniowym w Bydgoszczy i Barcelonie

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Cena porady konsultacyjnej u specjalisty chirurgii naczyniowej w Bydgoszczy zaczyna się od 100 złotych. W Centre Mèdic i Terapèutic UMEV w Barcelonie za taką usługę połączoną z badaniem USG Dopplera należy zapłacić 75 euro, czyli około 315 złotych.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 100 zł do 180 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Autor: