Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Częstochowa

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy dr Zbigniewa Jabłonki Gabinet zabiegowy dr Zbigniewa Jabłonki

Konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej obejmują diagnostykę oraz leczenie chorób żył, tętnic, a także układu limfatycznego. Chirurg naczyniowy specjalizuje się w leczeniu pacjentów z tzw. stopą cukrzycową, miażdżycą tętnic kończyn i chorobami układu żylnego. Podczas wizyty specjalista przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, tworzy dokumentację fotograficzną schorzenia, wykonuje badanie drożności żył (przy użyciu aparatu USG Doppler), które pozwala dokładnie zbadać wadliwie funkcjonujące naczynia. Chirurg naczyniowy kwalifikuje pacjentów do farmakoterapii i leczenia chirurgicznego. Przedstawia pacjentowi możliwości leczenia, omawia propozycje zabiegów takich jak laseroterapia, skleroterapia czy operacje chirurgiczne.

Konsultacja naczyniowa w Częstochowie

Na konsultacje do chirurga naczyniowego w Częstochowie można umówić się do lek. med. Jarosława Miszczuka, specjalisty chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Odbył on staż naukowy w Klinice Chirurgii Naczyń w Krankenhause Muenchen-Schwabing oraz Klinice Chirurgii Naczyń Schildautal –Seesen na Uniwersytecie Goettingen. Uczestniczył w Konferencji pt. „Flebologia XXI wieku” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne, a także Kongresie Polskich Towarzystw Naczyniowych. Posiada Certyfikat ukończenia szkolenia „Foam Sclerotheraoy Seminar In order to ensure quality of sclerotherapy”.

Również w Centrum Laseroterapii i Ultrasonografii Esmed możliwa jest prywatna konsultacja ze specjalistą chirurgii naczyniowej. Gabinet posiada specjalistyczny sprzęt do diagnozowania pacjentów – aparat USG Color Doppler, który wykrywa zakrzepy i zatory, bada przepływ krwi w naczyniach tętniczych i żylnych, a także umożliwia ocenę stopnia rozwoju miażdżycy w naczyniach. W placówce stosowana jest laseroterapia aparatem Varilite, który przy pomocy światła o długości fali 900-1000 nanometrów zamyka naczynia na twarzy oraz na kończynach dolnych.

Prywatna wizyta u chirurga naczyniowego może się odbyć również w Ośrodku diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób żył EURO-MED. Gabinet oferuje bezoperacyjne leczenie pajączków oraz żylaków stosując skleroterapię, czyli ostrzykiwanie lekami zmienionych naczyń. Zabieg wykonywany jest z pomocą oświetlacza Venoline, który gwarantuje dokładna lokalizację zmienionych naczyń, oraz pod kontrola aparatu ultrasonograficznego. Kwalifikacje pacjentów do zabiegu odbywają się zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, a placówka posiada certyfikat Kreussler Pharma.

Wizyta u chirurga naczyniowego za granicą

dr Zbigniew Jabłonka w swoim gabinecie dr Zbigniew Jabłonka w swoim gabinecie

W Weymouth Street Hospital w Londynie, prywatna wizyta z zakresu chirurgii naczyniowej to koszt 95£ (ok.570 zł). Konsultacja u specjalisty tej samej dziedziny w Częstochowie rozpoczyna sie już od 100 zł. 

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Warszawa od 140 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 160 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Białystok od 100 zł do 180 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska