Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Gdańsk

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Anti-Aging Invicta Gabinet zabiegowy w Klinika Anti-Aging Invicta

Chirurg naczyniowy jest lekarzem, zajmującym się diagnostyką i operacyjnym leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych oraz chłonnych. Leczy między innymi niedokrwienie kończyn, zakrzepowe zapalenie żył, miażdżycę czy choroby tętnic szyjnych. Wykonywane przez tego typu specjalistę zabiegi polegają przeważnie na udrożnieniu naczynia, usunięciu patologii w jego obrębie, poszerzeniu jego światła, wykonaniu przeszczepu czy wstawieniu protezy naczyniowej. Chirurdzy naczyniowi coraz częściej zamiast klasycznych zabiegów decydują się na małoinwazyjne techniki wykonywania operacji.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Gdańsku

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym przeprowadzana jest w Gdańsku przez chirurga i chirurga naczyniowego lek. med. Ryszarda Zająca, który Akademię Medyczną w Gdańsku ukończył w 1990 roku. Drugi stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, z chirurgii naczyniowej natomiast, w 2003 roku. W 2000 roku podjął pracę w Klinice Chorób i Chirurgii Naczyniowej ZSK Szpital w Gdańsku. Specjalizuje się w leczeniu żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem takich metod jak skleroterapia, skleroterapia pod kontrolą USG, a także laserowe zabiegi endowaskularne laserem EVRF. Prowadzi także diagnostykę i leczenie chorób tętnic - w tym miażdżycy - oraz stopy cukrzycowej i obrzęku limfatycznego.

Na konsultację z chirurgiem naczyniowym udać się można w Gdańsku również do chirurga i chirurga naczyniowego lek. med. Marcina Trenknera. W 1993 roku uzyskał on dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2008 – specjalizację z chirurgii naczyniowej. W latach 1999 – 2009 pełnił funkcję asystenta, a następnie starszego asystenta w Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Od 2009 do 2011 roku był zastępcą ordynatora Oddziału Chirurgii Naczyniowej Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku.

Konsultacje z chirurgiem naczyniowym przeprowadza w Gdańsku także chirurg naczyniowy lek. med. Krzysztof Mitera, który w 1995 ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku, a w 2014 uzyskał specjalizację z chirurgii naczyniowej. W latach 1995-2004 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Miejskiego w Elblągu, a w latach 2004-2004 – na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu. W swojej praktyce prowadzi diagnostykę i leczenie schorzeń żył i tętnic, w tym leczenie żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem różnych metod (skleroterapia, zabiegi operacyjne).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym  - ceny w Gdańsku i w Greenwitch

Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak Gabinet zabiegowy w Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak

W Gdańsku za konsultację z chirurgiem naczyniowym należy zapłacić około 100 złotych. Dla porównania, w Green Surgery w Greenwitch jest to kwota 75 funtów (ok. 400 zł).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Kraków od 120 zł do 350 zł
 • Wrocław od 150 zł do 250 zł
 • Łódź od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 120 zł do 200 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 120 zł do 150 zł
 • Radom od 100 zł do 120 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 200 zł do 250 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego, flebologa i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia oraz Starogard Gdański.

Autor: