Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Kraków

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Dermedik Gabinet zabiegowy w Dermedik

Aby rozpocząć skuteczne leczenie z zakresu schorzeń naczyniowych oraz postawić odpowiednią diagnozę, niezbędna jest konsultacja ze specjalistą z tego zakresu. W czasie jej trwania lekarz przeprowadzi potrzebne badania, tj. USG Doppler i zakwalifikuje do odpowiedniego zabiegu lub zaplanuje leczenie farmakologiczne.

Konsultacja niezbędna przed zabiegiem leczącym naczynia krwionośne

W Centrum Medycznym Chirurgia Naczyń pacjent może się umówić na konsultację ze specjalistą chirurgii naczyniowej. W trakcie tego spotkania lekarz przeprowadzi niezbędne badania ultrasonograficzne dopplerowskie naczyń żylnych wybranego obszaru ciała i zaproponuje odpowiednie leczenie (laserowe, skleroterapia, mikroskleroterapia). Ponadto oferowane są tutaj także inne wizyty konsultacyjne z: chirurgiem ogólnym, proktologiem, ortopedą czy dermatologiem. Chorobami naczyń zajmuje się tutaj m.in. dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik, specjalista chirurgii ogólnej (od 2010 roku) i naczyniowej (od 2013 roku), która w swojej praktyce lekarskiej przyjmuje pacjentów na konsultacje, kwalifikuje i przygotowuje do zabiegów na naczyniach oraz przeprowadza te zabiegi (np. EVLT).

Do Gabinetu Chirurgii Naczyniowej i Ogólnej Paweł Barucha można przyjść na wizytę konsultacyjną felbologiczną, w czasie której specjalista wykona niezbędne badania oraz zaproponuje i przeprowadzi odpowiednie leczenie farmakologiczne lub zabiegowe. Wśród tych badań specjalistycznych można wymienić: USG Color Doppler, Duplex scan naczyń żylnych i tętniczych oraz Doppler (continuous wave) - z badaniem ciśnienia perfuzyjnego kończyn i pomiarem wskaźnika kostka-ramię. Specjalistą jest dr Paweł Barucha, chirurg ogólny i naczyniowy, który swoje doświadczenie naczyniowe zdobywał w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie oraz w Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Warszawie.

Gabinet Chorób Naczyń Tomasz Mrowiecki oferuje swoim pacjentom nie tylko fachową konsultację z chirurgii naczyniowej, ale także kwalifikacje do zabiegów i operacji, leczenie chorób żył farmakologiczne i zabiegowe oraz opiekę i spotkania po przebytych zabiegach flebologicznych. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się dr Tomasz Mrowiecki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1975 i II stopnia od 1981 roku), chirurgii naczyniowej (od 2003 roku) oraz angiologii (od 2003 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1993 roku a swoje doświadczenie zdobywał w Klinicznym Oddziale Chirurgii Naczyń Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Krakowie.

Uzyskać specjalistyczną poradę flebologiczną można także na wizycie konsultacyjnej w Gabinecie Chorób Naczyń. Tutaj lekarz przeprowadzi pełną diagnostykę i kompleksowe leczenie w przypadku żylaków kończyn dolnych, zespołu Raynauda, owrzodzenia kończyn dolnych a także zakrzepicy żylnej, miażdżycy zarostowej czy tętniaków aorty oraz tętnic kończyn żylnych. Lekarzem tym jest dr Maciej Chwała, specjalista chirurgi ogólnej (od 2010 roku) oraz chirurgii naczyniowej (od 2014 roku), który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie, pracując tam w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii.

W Gabinetach Vitars mieszczących się w Wieliczce (18 km od Krakowa) można się umówić na konsultacje do wielu specjalistów. Wśród nich również na wizytę prywatną do chirurga naczyniowego, który wykona diagnostykę naczyń, wykorzystując detektor przepływu i zjawisko Dopplera. Ponadto zajmie się zamknięciem poszerzonych naczynek kończyn dolnych i twarzy metodą elektroobliteracji a także usunięciem naczyniaków starczych laserem CO2. Dodatkowo wyleczy żylaki kończyn dolnych za pomocą wybranej metody spośród:  strippingu, miniflebektomi czy krossektomi. Pacjentami z tego zakresu zajmuje się dr Marek Woźniak, chirurg ogólny I stopnia od 1995 roku.

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego posiada Wojewódzką Poradnię Chorób Naczyń, gdzie pacjent może się spotkać ze specjalistą na wizycie konsultacyjnej z zakresu chorób tętnic i żył. Lekarz wykona niezbędne badania (np. w Pracwonii USG) oraz otoczy opieką pacjentów wymagających długotrwałego leczenia. Jednym z lekarzy jest dr n. med. Andrzej Kosta, chirurg ogólny (od 1999 roku) i naczyniowy (od 2010 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 2002.

Jaka jest cena konsultacji z chirurgiem naczyniowym w Krakowie a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Za wizytę konsultacyjną z zakresu chorób naczyń pacjent w krakowskich gabinetach zapłaci od 80 do 280 zł, natomiast £100 wyda w Manchesterze w Grenn Surgery - Medical & Dental Care.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 130 zł do 350 zł
 • Warszawa od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 150 zł
 • Poznań od 150 zł do 226 zł
 • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 100 zł do 226 zł
 • Białystok od 150 zł do 226 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego, angiologa i flebologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.