Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Łódź

konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w CODE Centrum Medyczne

Chirurgia naczyniowa to gałąź chirurgii, która zajmuje się patologiami w obrębie naczyń limfatycznych i krwionośnych (z wyłączeniem serca). Większość chirurgicznych chorób tętnic opiera się o powolne lub nagłe zwężanie ich światła aż do całkowitego zamknięcia. Nie tylko zwiększa to ryzyko powstania zakrzepu w obrębie naczynia, lecz doprowadza również do poważnych zaburzeń w ukrwieniu. Operacje wykonywane przez chirurgów naczyniowych po uprzedniej konsultacji opierają się głównie o usuwanie patologii w obrębie naczyń, udrażnianie, poszerzanie ich światła, wykonywanie przeszczepów oraz wstawianie protez naczyniowych. 

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Łodzi

Na konsultację z chirurgiem naczyniowym można się umówić w Łodzi do chirurga i chirurga naczyniowego dr n. med. Jacka Mikosińskiego, który od 1994 zajmuje się leczeniem chorób żył kończyn dolnych. W swojej codziennej praktyce stosuje zarówno zachowawcze metody leczenia, jak i metody operacyjne z użyciem między innymi kriosondy. W przypadku teleangiektazji oraz niewielkich żylaków przeprowadza obliterację (nazywaną również skleroterapią). Zabieg wykonywany jest najnowocześniejszym sposobem z użyciem pianki. Owrzodzenia pochodzenia żylnego dr Mikosiński leczy z użyciem najnowszych pianek firm Coloplast oraz Harttmann. Korzysta również z urządzenia do elektrostymulacji Veinoplus, którego sygnał wywołuje głębokie skurcze mięśni pompy łydkowej.

Konsultacje z chirurgiem naczyniowym ma w swojej ofercie także chirurg i chirurg naczyniowy lek. med. Jarosław Czeczotka. W 2002 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, a w 2009 specjalisty chirurgii naczyniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Od 1996 roku wykonał ponad 10 000 operacji leczenia niewydolności żylnej. W codziennej praktyce przeprowadza między innymi zabiegi z zastosowaniem metody EVLT, badania naczyniowe USD-Doppler w pełnym zakresie oraz zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej COSMED.

Konsultacje z chirurgiem naczyniowym przeprowadzane są również w łódzkiej przychodni Neuromedica. W przypadku niewielkich żylaków oraz pajączków wykonywana jest tu tak zwana skleorterapia polegająca na podawaniu do światła naczynia leku, powodującego jego zamknięcie. Żylaki usuwane są w placówce przy pomocy specjalnej kriosondy. W przypadku niewydolności dużych pni żylnych stosowane jest zamykanie ich światłem lasera (EVLT). Jest to nowoczesny zabieg, który zamyka niewydolny pień żylny poprzez wprowadzony do niego przez nakłucie cewnik ze światłowodem.

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym za granicą

W Łodzi za konsultację z chirurgiem naczyniowym trzeba zapłacić od 120 do 150 złotych. Dla porównania, w londyńskiej The Private Clinic jest to koszt 150 funtów (909 złotych).

Konsultacja z chirurgiem naczyniowym - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 226 zł
 • Kraków od 130 zł do 350 zł
 • Warszawa od 120 zł do 300 zł
 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Poznań od 150 zł do 226 zł
 • Gdańsk od 110 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 150 zł
 • Tychy od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 100 zł do 226 zł
 • Białystok od 150 zł do 226 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 150 zł do 250 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym cena »

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.