Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Toruń

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Bydgoszcz  ul. Nakielska 327

Stadmedica Centrum Medyczne

ocena 4.6 / 5 (41 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Kompetencje lekarza, przeprowadzenie wyczerpujące wywiadu medycznego przez lekarza, wyjaśnienie stanu zdrowia - postawienie diagnozy, sprawna obsługa w punkcie obsługi pacjenta przed wizytą lekarska, nowoczesny budynek" 

Oferujesz konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Toruniu?

Usługa konsultacja z chirurgiem naczyniowym w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego i angiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja z chirurgiem naczyniowym w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek oraz Inowrocław.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska