Konsultacja z chirurgiem naczyniowym Trzebinia i okolice

Synonimy: konsultacja flebologiczna, konsultacja z lekarzem flebologiem, flebolog wizyta prywatna, konsultacja angiologiczna więcej »

Bezpośrednio Trzebinia nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja z chirurgiem naczyniowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 28 innych klinik z okolicy Trzebinia. Konsultacja z chirurgiem naczyniowym można przeprowadzić m.in. w Ośrodek Medyczny Osteomed w Krakowie (35 km od Trzebinia) w cenie 150 zł lub w Bona Dea Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej w Krakowie (35 km od Trzebinia) gdzie cena za konsultacja z chirurgiem naczyniowym wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska