Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności Żory i okolice

Synonimy: leczenie niepłodności wizyta prywatna, konsultacja w zakresie leczenia niepłodności

Bezpośrednio Żory nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Żory. Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (36 km od Żory) w cenie 170 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (13 km od Żory) gdzie cena za konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności Żory?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska