Konsultacje Kędzierzyn-Koźle

Synonimy: konsultacje z lekarzami, konsultacje u specjalistów, konsultacja lekarska, prywatna wizyta lekarska więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Kędzierzyna-Koźla wybierają także placówki z Mysłowice (69 km od centrum Kędzierzyna-Koźla)
Mysłowice  ul. 3-go Maja 100

Modern-Reh

Świadczymy usługi w zakresie neurorehabilitacji, fizjoterapii oraz konsultacji specjalistycznych, w tym ortopedycznych, fizjoterapeut... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników
Pacjenci szukali zabiegu konsultacje także w miastach pobliżu Kędzierzyna-Koźla, takich jak: Strzelce Opolskie lub Ruda Śląska.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.