Konsultacje Rybnik

Synonimy: konsultacje z lekarzami, konsultacje u specjalistów, konsultacja lekarska, prywatna wizyta lekarska więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Rybnika wybierają także placówki z Chorzowa (36 km od centrum Rybnika)
Chorzówul. Racławicka 20A

Drzazga Clinic

Drzazga Clinic oferuje pełen wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Misją naszej kliniki jest p... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Usługa konsultacje w Rybniku jest najczęściej wykonywana przez ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacje w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Cieszyn oraz Strzelce Opolskie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska