Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Klinika Kor-Dent - logo

Informacje ogólne o Klinika Kor-Dent

Klinika Implantologii i Stomatologii Kor-Dent jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą i estetyczną, przeprowadzamy także leczenie paradontozy oraz zabiegi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Dbamy o zapewnienie Pacjentom jak najlepszych efektów estetycznych leczenia stomatologicznego, a zabiegi zawsze indywidualnie dostosowujemy do potrzeb Pacjenta, po uprzednim przedstawieniu całościowego planu leczenia.

Specjalizujemy się w implantologii stomatologicznej, a zabiegi z tego zakresu przeprowadza doświadczony specjalista dr Kacper Koryzna, którego wiedzę i doświadczenie w zakresie implantologii stomatologicznej potwierdza najwyższy światowy tytuł w tej dziedzinie, „Master of Science of Oral Implantology”. Zabiegi implantologiczne, przeprowadzane przez dr Koryznę to gwarancja doskonałych efektów, osiąganych przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod oraz sprawdzonych systemów implantologicznych.

Komfort i satysfakcja naszych Pacjentów mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego szczególnie dbamy o miłą, sympatyczną atmosferę, panującą w naszej klinice, tworzoną przez kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty personel. Przykładamy także ogromną wagę do bezpieczeństwa Pacjentów w trakcie zabiegu, dlatego nasze gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. W trakcie zabiegów stosujemy m.in. zestaw nowoczesnych narzędzi do bezbolesnego leczenia kanałowego czy kamerę wewnątrzustną, a Pacjentom wrażliwym na ból oferujemy zabiegi z zastosowaniem komputerowego systemu do znieczuleń Quick Sleeper 2.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że nowoczesny sprzęt znacznie ułatwia wykonywanie zabiegów stomatologicznych oraz otwiera przed lekarzami nowe, jeszcze bezpieczniejsze i skuteczniejsze metody leczenia. Z tego powodu naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt, pochodzący od wiodących producentów wyposażenia medycznego na rynku. W naszej klinice znajdują się m.in.:

 • Cerec Premium System – od stycznia 2014 roku w naszej placówce dostępny jest najnowocześniejszy system CAD/CAM, umożliwiający nam przeprowadzanie innowacyjnego jednowizytowego leczenia protetycznego naszych Pacjentów. System Cerec daje możliwość szybkiego wykonania doskonale dopasowanych koron, mostów, licówek, łączników implantologicznych i szablonów chirurgicznych. Dzięki jego zastosowaniu nie jest już konieczne pobieranie wycisku uzębienia Pacjenta i oczekiwanie na gotową koronę czy most – cały proces przeprowadzany jest w trakcie jednej wizyty. Dzięki kamerze możliwe jest skanowanie naturalnych struktur zębowych i dziąseł, by idealnie dopasować do nich wykonywane uzupełnienie, które następnie wycinane jest za pomocą cyfrowej frezarki. Czas wykonania korony pełnoceramicznej przy pomocy systemu Cerec to tylko 20 minut.
 • Komputerowy system do znieczuleń Quick Sleeper 2 – Quick Sleeper 2 to najnowocześniejszy system do bezbolesnych znieczuleń, wyposażony w mikroprocesor, dzięki któremu podawanie środka znieczulającego jest niezwykle precyzyjne, a przy tym całkowicie bezbolesne. Quick Sleeper doskonale sprawdza się w przypadku Pacjentów o niskim progu wrażliwości na ból oraz takich, którzy obawiają się igieł, jak również podczas leczenia stomatologicznego dzieci. Dodatkowo system pozwala uniknąć po zabiegu nieprzyjemnego uczucia „skurczu twarzy”.
 • Kamera wewnątrzustna – kamera znacznie ułatwia przeprowadzanie procedur stomatologicznych, umożliwiając jednocześnie Pacjentowi obserwację postępów leczenia.
 • Zestaw nowoczesnych narzędzi do bezbolesnego leczenia kanałowego – na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się zestaw nowoczesnych narzędzi do leczenia endodontycznego, w tym nowoczesny system do maszynowego opracowywania i udrażniania kanałów korzeniowych X-Smart, a także system rotacyjnych narzędzi niklowo-tytanowych ProTaper. Dzięki ich zastosowaniu leczenie kanałowe w Kor-Dent przebiega całkowicie bezboleśnie.
 • Nowoczesne unity stomatologiczne – w gabinetach Kor-Dent znajdują się wygodne, nowoczesne unity stomatologiczne, które podnoszą komfort Pacjenta w trakcie zabiegu oraz ułatwiają pracę stomatologa.
 • Urządzenie do pomiaru koloru zęba VITA Easyshade Compact – to nowoczesne, proste w obsłudze urządzenie pozwala szybko (w ciągu kilku sekund) i jednoznacznie określić kolor uzębienia Pacjenta, jak również kolor uzupełnień protetycznych.
 • Mieszalnik do mas wyciskowych – nowoczesne urządzenie Plug&Press Dispenser wykorzystywane jest przy wykonywaniu prac protetycznych i pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych wycisków, dokładnie odwzorowujących stan uzębienia Pacjenta. Zastosowanie tego systemu umożliwia nam stosowanie najnowocześniejszych mas i wykonywanie doskonale dopasowanych prac protetycznych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego naszą klinikę wyposażyliśmy w szereg udogodnień, a w trakcie pracy dbamy o miłą, przyjazną atmosferę. Wśród przygotowanych dla naszych Pacjentów udogodnień warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – klinika Kor-Dent mieści się w nowoczesnych, przestronnych wnętrzach, dla komfortu Pacjenta wyposażonych w klimatyzację.
 • Kompetentny i uprzejmy personel – zależy nam na dobrym samopoczuciu naszych Pacjentów, dlatego o ich komfort dba uśmiechnięty, kompetentny personel. Zawsze chętnie odpowiadamy na Państwa pytania i objaśniamy planowane zabiegi, skupiając na Pacjencie maksimum uwagi i poświęcając mu tyle czasu, ile potrzebuje.
 • Rygorystyczne normy bezpieczeństwa – w trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów oraz personelu medycznego w trakcie zabiegów, podczas codziennej praktyki przestrzegamy rygorystycznych norm, dotyczących sterylizacji i utrzymania higieny. Szczególny nacisk kładziemy na używanie jednorazowych narzędzi i materiałów, w do sterylizacji używamy włoskiego autoklawu Sterilclave, który gwarantuje sterylizację według najwyższych europejskich standardów.
 • Elastyczne godziny pracy – komfort i zadowolenie Pacjenta są dla nas najważniejsze, dlatego godziny pracy dostosowujemy do potrzeb naszych Pacjentów.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym atutem jest szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii: nasi Pacjenci mogą skorzystać nie tylko z leczenia implantologicznego, lecz również z zabiegów stomatologii ogólnej i estetycznej, mogą wykonać u nas prace protetyczne i poddać się leczeniu paradontozy. Tak szeroki zakres oferowanych usług pozwala na oszczędność czasu oraz zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną w jednym miejscu.
 • Własna pracownia protetyczna – w ramach kliniki funkcjonuje własna pracownia protetyczna, która znacznie skraca czas oczekiwania na prace protetyczne, wykonywane w gabinecie.
 • Gwarancja na leczenie – jesteśmy pewni najwyższej jakości przeprowadzanych zabiegów, dlatego nasi Pacjenci mogą skorzystać z gwarancji na leczenie implantologiczne.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic naszego kraju, personel placówki porozumiewa się w językach niemieckim, angielskim oraz hiszpańskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika Kor-Dent

Największym osiągnięciem naszej placówki są doskonałe kwalifikacje personelu, dzięki czemu wszystkie zabiegi przeprowadzamy profesjonalnie, bezpiecznie i z zastosowaniem najnowocześniejszych metod i materiałów. Potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji i umiejętności dr Koryzny jest tytuł „Master of Science of Oral Implantology”, przyznany mu na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Ten niezwykle prestiżowy, najwyższy na świecie tytuł przyznawany jest tylko najlepszym lekarzom, mogącym poszczycić się imponującą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym w zakresie implantologii stomatologicznej, a także przestrzegającym w trakcie pracy najwyższych standardów. Tytuł ten jest gwarancją, że dr Koryzna jest jednym z najlepszych polskich implantologów, a przeprowadzane przez niego zabiegi to gwarancja bezpieczeństwa oraz doskonałych efektów estetycznych. Dzięki znakomitym wynikom w implantologii stomatologicznej, nasz placówka może się także poszczycić tytułem partnera systemu implantologicznego Alpha Bio.

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie stomatologiczne, nowoczesny sprzęt i wysokiej klasy materiały – wszystko to sprawia, że liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów naszej kliniki systematycznie rośnie. Zadowoleni Pacjenci chętnie korzystają z naszych usług, polecają też nasza klinikę bliskim i znajomym. Ich zaufanie stanowi nasze największe osiągnięcie.

Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent Gabinet Kor-Dent