Korekcja odstających uszu Katowice

Katowice to miasto, w którym znajduje się wiele renomowanych klinik chirurgii plastycznej. Chcąc poddać się korekcie uszu, warto wybrać się do jednej z nich. Ich szczegółową ofertę znajdziesz na poniższej liście 11 klinik ze Śląska. Zapoznaj się z profilami lekarzy oraz cennikami, aby wybrać odpowiednią dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę!

Katowice, ul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (315 opinii)  rozwiń

Zabieg przeprowadzony pomyślnie w miłej atmosferze.Jestem 6tyg. po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektów. ~ Magdalena (Korekcja odstających uszu, lek. Zbigniew Łucki)

 • Korekcja odstających uszu od 2 091 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  125 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 71

Klinika Galena

4,5 / 5  (1098 opinii)  rozwiń

Sam zabieg przebiegł super. A co do rezultatów końcowych nie do końca jestem zadowolona. Lewe ucho odskoczyło. ~ Renata (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Aldona Stachura)

 • Korekcja odstających uszu od 2 600 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł

Operacja odstających uszu w Katowicach - informacje

Odstające uszy dla wielu osób stanowią poważny defekt kosmetyczny, który utrudnia im normalne funkcjonowanie w społeczeństwie - to dlatego, że są one źródłem ogromnych kompleksów i obniżonej samooceny. Na szczęście chirurgia plastyczna pozwala na skorygowanie kształtu małżowiny usznej. Zabieg polegający na odpowiednim modelowaniu chrząstki ucha, wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a w godzinę po jego przeprowadzeniu można już opuścić klinikę.

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Operacja uszu w Katowicach

W Katowicach znajduje się kilka placówek, które w swojej ofercie mają zabiegi operacyjnego korygowania problemu odstających uszu. Jedną z nich jest położona w dzielnicy Wełnowiec Klinika Chirurgii Mazan. Operacje chirurgii plastycznej przeprowadza dr Zbigniew Mazan – lekarz z wieloletnim doświadczeniem z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, posiadający także specjalizację w chirurgii ogólnej. Dr Mazan jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz The Europeas Society of Plastic, Recontsructive and Aesthetic Surgery. Kolejną doskonałą placówką oferującą swoim pacjentom zabiegi korekcji odstających uszu jest NZOZ Euroklinika (dzielnica Ligota). Operacje plastyczne przeprowadza dr Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Odstające uszy - problem, którego można się pozbyć

Chcąc poddać się korekcie uszu, warto odwiedzić także zlokalizowaną w centrum Katowic Klinikę Magnuccy. Zabieg ten jest tutaj wykonywany przez dr n. med. Aldonę Stachurę, posiadającą specjalizację z chirurgii plastycznej. Doktor Stachura należy do prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada także certyfikat członkostwa w Międzynarodowym Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Operacji uszu można poddać się również w placówce AVIMED (dzielnica Załęże). Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Pacjenci pragnący skorygować odstające uszy mogą udać się także do katowickiej kliniki NZOZ Epione, gdzie zabiegi chirurgii plastycznej przeprowadza dr Aleksandra Wolnicka – specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Dr Wolnicka, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Korekcję uszu ma w swojej ofercie także Centrum Medyczne Medicus. Zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w klinice przeprowadza dr Bartosz Pułtorak.

Pozostałe katowickie placówki

Również Derma VIP oferuje pacjentom zabiegi korygujące kształt uszu. Lekarze przeprowadzający zabiegi w tej placówce, systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. Kolejną katowicką kliniką, w której można poddać się zabiegowi korekcji odstających uszu, jest Gabinet Lekarski dr Bożeny Jaklik, specjalisty chirurgii plastycznej. Dr Jaklik specjalizuje się w operacjach piersi i twarzy, w tym właśnie w korekcji uszu. Taką operację ma w swojej ofercie także Traf-Med Klinika Jednego Dnia. To prywatna placówka w centrum Katowic, wyposażona w dwa gabinety lekarskie i klimatyzowaną salę operacyjną. Zabiegi chirurgiczne w klinice wykonują prof. dr hab. n. med. Paweł Lampe, dr n. med. Bożena Zapatka oraz dr n. med. Jarosław Słota.

Operacja uszu. Cena w Katowicach

Za korektę uszu w Katowicach zapłacimy od 2500 do 5000 zł. Ostateczna cena jest przedstawiana pacjentowi podczas wizyty kwalifikującej go do zabiegu.

Korekcja odstających uszu - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 600 zł do 6 825 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Tychy od 4 000 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
 • Kielce od 2 000 zł do 4 200 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno oraz Gliwice.