Korekcja odstających uszu Poznań

Chcesz pozbyć się problemu odstających uszu? Zapoznaj się z 5 poznańskimi klinikami, które oferują swoim pacjentom operację uszu. Zobacz profile lekarzy, porównaj ceny zabiegów i wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której dowiesz się na czym polega operacja uszu i ustalisz termin procedury.

Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59 lok. U3

Mandala Clinic

4,5 / 5  (105 opinii)  rozwiń

Nie potrafię wyrazić tego w pisaniu, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się na ten zabieg w tej klinice. Polecam każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu. ~ Dorotka

 • Korekcja odstających uszu 5 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja odstających uszu w Poznaniu - informacje

Chirurgiczna korekcja odstających uszu to zabieg z zakresu otoplastyki. Dziedzina ta obejmuje chirurgiczne i niechirurgiczne metody korygowania defektów i deformacji małżowiny usznej. Korekcja odstających uszu polega na chirurgicznym wymodelowaniu chrząstki ucha. Lekarz wykonuje niewielkie nacięcie za małżowiną uszną, koryguje kształt chrząstki a następnie zakłada niewchłanialne szwy, usuwane po upływie siedmiu dni. Zabieg jest krótki i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Operacja uszu w Poznaniu

Korekcie uszu można poddać się w gabinecie lek. med. Wiesławy Ratajczak, która przyjmuje pacjentów w Klinice MedKorekta, znajdującej się w dzielnicy Jeżyce. Doktor Ratajczak jest chirurgiem ogólnym i plastycznym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Swoim pacjentom może zaproponować:

 • korektę odstających uszu
 • zmniejszenie małżowin usznych
 • rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha

Odstające uszy - pozbądź się tego problemu

Kolejną poznańską placówką, która ma do zaoferowania korektę uszu, są Gabinety Lekarskie Grochowska 9, zlokalizowane w dzielnicy Grunwald. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Joanna Kurmanow. W położonej na Jeżycach klinice Medi Art Institute pacjentów chcących coś zmienić w swoim wyglądzie przyjmuje lek. Agnieszka Majewska. Specjalistka ta przeprowadza bezoperacyjną korektę uszu przy użyciu nici liftingujących Aptos.

Gdzie na zabieg w Poznaniu?

Gabinet zabiegowy w Szpital Podolany Gabinet zabiegowy w Szpital Podolany

Wśród poznańskich klinik, które w swojej ofercie mają zabiegi korekcji uszu, znajduje się także Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed. Placówka umiejscowiona jest w cichej, spokojnej okolicy, a zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, w tym lasera frakcyjnego CO2. Operacje korekty odstających uszu oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w placówce wykonują dr n. med. Tomasz Dydymski, dr Joanna Kurmanow oraz dr n. med. Małgorzata Kuźlan.

Operacje uszu ma w swojej ofercie także Zespół Medyczny Gromadziński. Kształt małżowin usznych w klinice poprawia dr Artur Gromadziński, specjalista w zakresie chirurgii plastycznej i onkologicznej. Dr Gromadziński jest jednym z nielicznych lekarzy nie tylko w Polsce, ale i w Europie, posiadającym jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii onkologicznej.

Pozostałe poznańskie placówki

Kolejnym ośrodkiem mającym w swojej ofercie zabiegi korekcji odstających uszu jest Klinika Grunwaldzka. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Andrzej Bielecki i dr n. med. Grzegorz Kierzynka.

Warto polecić również Klinikę Kolasiński – Hair Clinic Poznań, która jest jedną z najbardziej znanych placówek tego typu w regionie. Procedury z zakresu chirurgii plastycznej w klinice przeprowadzają dr n. med. Jerzy Kolasiński oraz dr n. med. Małgorzata Kolenda, a pacjenci mogą się także poddać zabiegom korekcji powiek czy korekcie owalu twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

Dużą popularnością wśród pacjentów z problemem odstających uszu cieszy się także dr Mikołaj Kubasik – specjalista chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej, który pacjentów przyjmuje w Centrum Medycznym oraz NSZOZ Med-Polonia. Dr Kubasik przeprowadza różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, w tym lifting twarzy i czoła, chirurgiczną korektę nosa oraz powiek.

Operacja uszu. Cena w Poznaniu

Za korekcję uszu w Poznaniu trzeba zapłacić od 3000 do 4500 zł. Ostateczny koszt procedury jest obliczany podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do zabiegu.

Korekcja odstających uszu - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 2 600 zł do 6 825 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
 • Kielce od 2 000 zł do 4 200 zł
 • Rzeszów od 3 900 zł do 5 500 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.