Korekcja odstających uszu Sopot

Synonimy: operacja odstających uszu, plastyka odstających uszu, korekta odstających uszu, odstające uszy zabieg operacyjny

Filtruj wyniki
Sopot  ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

ocena 4.7 / 5 (40 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Dobra lokalizacja, nowoczesność, profesjonalizm,krótki czas oczekiwania na zabieg. Bardzo dobry kontakt personelu z pacjentem. Przemiła atmosfera. Pełna informacja przed i po zabiegu." 

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gdynia  ul. Stefana Batorego 7

Derm-Estetyka

ocena 4.5 / 5 (16 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Bardzo przyjemne miejsce, pani asystentka, jak i sama pani doktor były bardzo miłe i profesjonalne. Atmosfera podczas zabiegu była bardzo na plus. Jestem zadowolona z przebiegu całej wizyty, jak i z uzyskanego efektu korekcji ucha :)" 

Korekcja odstających uszu Sopot - informacje

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Plastyka odstających uszu (otoplastyka) to bardzo popularny zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, który ma na celu przywrócenie prawidłowego kąta odstawania małżowin oraz wymodelowanie chrząstki tak, aby uzyskać anatomiczny wygląd i rzeźbę ucha. Wykonuje się go nawet u dzieci (po ukończeniu 6 roku życia). Korekcja odstających uszu polega na wykonaniu nacięcia skóry w tylnej części ucha i odsłonięciu chrząstki. Następnie należy ją odpowiednio ukształtować i założyć szwy modelujące, które sprawią, że uszy będą przylegać do głowy w sposób naturalny. Zabieg wykonuje chirurg plastyczny przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego (w przypadku dorosłych) lub ogólnego (u dzieci). Operacja plastyczna odstających uszu trwa od 1,5 do 3 godzin. Efekty operacji są trwałe. 

Placówki w Sopocie, w których wykonać można operację plastyczną odstających uszu

Sopocka Fabryka Urody to placówka medyczna, która swojej ofercie posiada  zabieg korekcji odstających uszu. Przeprowadzić tam można również inne operacje plastyczne w obrębie uszu, w tym zbieg korekcyjny zmniejszenia rozmiaru małżowiny usznej oraz operację rozerwanego płatka ucha. Otoplastyka w Sopockiej Fabryce Urody przeprowadzana jest najczęściej przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, wzmocnionego dodatkowo poprzez podanie środków przeciwbólowych i uspokajających dożylnie.

Clinica Sopot to ośrodek medyczny, oferujący szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Można wykonać tu zabieg korekcji obojga odstających uszu, a także korekcję jednego odstającego ucha. Obydwie wersje zabiegu w placówce przeprowadzić można z użyciem znieczulenia ogólnego bądź miejscowego. Kwalifikacja to wykonania korekcji odstających uszu w placówce tej odbywa się w czasie wizyty konsultacyjnej z lekarzem specjalistą.

W Sopocie korekcję odstających uszu można wykonać w placówce medycznej Perfect Medica. Oprócz operacji plastycznej odstających uszu klinika ma w swojej ofercie operację plastyczną, polegającą na zmianie wielkości małżowiny usznej (zmniejszenie, zmiana kształtu) oraz rekonstrukcyjną, w przypadku nie w pełni wykształconej małżowiny usznej lub ucha po przebytym urazie. W przypadku zabiegu rekonstrukcyjnego istnieje możliwość rekonstrukcji małżowiny usznej z tkanek własnych pacjenta, rekonstrukcja przy użyciu protez, które pokrywa się skórą pacjenta, lub wykonanie protezy zewnętrznej.

Operacja plastyczna odstających uszu w Polsce jest tańsza niż w Norwegii

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak
Za zabieg korekcji odstających uszu przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego w Sopocie zapłacić trzeba ok. 3 600 zł, natomiast w norweskiej placówce Oslo Plastikkirugi ten sam zabieg kosztuje minimum 16 500 koron norweskich, czyli ok. 7 590 zł.

Korekcja odstających uszu - ceny w Sopocie na tle innych miast

 • Sopot od 1 930 zł do 4 797 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 4 800 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 3 150 zł do 6 825 zł
 • Gdynia od 3 600 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 3 900 zł do 5 500 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 4 920 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu także w miastach pobliżu Sopotu, takich jak: Wejherowo.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.