Korekcja odstających uszu Szczecin

Zastanawiasz się, gdzie poddać się korekcji uszu w Szczecinie? Chcesz wiedzieć, ile kosztuje zarówno sam zabieg, jak i wizyta do niego kwalifikująca? Odpowiedzi znajdziesz na poniższej liście 3 klinik, które posiadają w swojej ofercie korekcję uszu. Wybierz jedną z nich i wygodnie umów się na wizytę do lekarza specjalisty.

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (62 km od centrum Szczecina)
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28

Centrum Medyczne Meritum

4,5 / 5  (359 opinii)  rozwiń

Zabieg bezbolesny. Wykonanie i efekt zgodny z moimi oczekiwaniami. ~ Krzysztof (Korekcja odstających uszu, lek. Michał Piotrowiak)

 • Korekcja odstających uszu 4 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Operacja odstających uszu w Szczecinie - informacje

Korekcja odstających uszu jest jedną z najprostszych operacji plastycznych. Jej efekty są trwałe, a sama operacja pozwala pacjentom na pozbycie się kompleksów, które często towarzyszą im od urodzenia. Pacjent jest znieczulany miejscowo, a chirurg wykonuje nacięcie za małżowiną uszną i odpowiednio formuje chrząstkę za pomocą szwów. Operacja nie wymaga hospitalizacji, ale przez pierwsze siedem dni klient zmuszony jest nosić opatrunek. Blizna pozostaje niewidoczna i jest ukryta za małżowiną.

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Gdzie na operację uszu w Szczecinie?

Chcąc poddać się korekcie uszu w Szczecinie, warto odwiedzić Klinikę Chirurgii Plastycznej Beauty Group, położoną w dzielnicy Arkońskie-Niemierzyn. Zespół medyczny placówki tworzą doświadczeni chirurdzy plastyczni: dr n. med. Fabian Urban, lek. Piotr Drozdowski, lek. Magdalena Bugaj oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul. U swoich pacjentów przeprowadzają oni zabiegi, takie jak:

 • korekcja odstających uszu
 • plastyka zwiniętych uszu
 • zmniejszenie płatków uszu

Korekcję uszu, jak i rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha, w swojej ofercie posiada także zlokalizowana w Śródmieściu placówka Sonomed. Zabiegi przeprowadza tu niezwykle doświadczony specjalista, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans.

Zapomnij o odstających uszach

Centrum Medyczne Olimedica to jedna z placówek, które dołączyły do nas pod koniec 2018 roku. W ośrodku położonym w centrum Szczecina również można poddać się korekcji odstających uszu. Taki sam zabieg znajduje się w ofercie kolejnej kliniki, która rozpoczęła współpracę z Tourmedica.pl w drugiej połowie 2018 roku. Mowa o ośrodku Medimel, który znajduje się w dzielnicy Bezrzecze. Operacje uszu przeprowadza tu lek. Katarzyna Ostrowska-Clark - założycielka kliniki, posiadająca ponad 14-letnie doświadczenie w chirurgii estetycznej.

Pozostałe szczecińskie placówki

Kadra w Centrum Medyczne Meritum Kadra w Centrum Medyczne Meritum

Chirurg plastyczny, dr n. med. Beata Marszałek przeprowadza operacje plastyczne uszu w Mediklinice. Specjalistka ta jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Poznaniu. Z kolei w Art Medical Center pacjentów przyjmuje chirurg ogólny i plastyczny dr n. med. Artur Śliwiński, który specjalizuje się w zabiegach plastyki twarzy, w tym korekcji uszu.

Korekcją odstających małżowin usznych zajmuje się także dr Maciej Pastucha, chirurg plastyczny i ogólny, który prowadzi prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej. Otrzymał on honorowy tytuł Lekarz Przyjacielem Kobiety nadany przez czytelniczki miesięcznika „Twój Styl”.

Korekcja uszu w Szczecinie

Klinika Artplastica to kolejna pozycja na szczecińskiej mapie gabinetów chirurgii plastycznej. Placówka cztery razy z rzędu została Laureatem i zdobywcą Złotego Godła programu Quality International, a w roku 2011 tytułu Jakość Roku. Pracuje tutaj dr n. med. Tomasz Dydymski, specjalista chirurgii plastycznej, absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Zmienić kształt oraz kąt odstawania uszu można także w klinice Aesthetic Med, która została założona już w 1991r.  Jej właścicielem jest dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii plastycznej, członek  Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiej Akademii Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Rekonstrukcyjnej (IPRAS).

Operacja uszu. Cena w Szczecinie

Koszt, jaki wiąże się z korekcją uszu w Szczecinie, to minimum 4000 zł. Wydatek ten nie powinien jednak przekroczyć 5000 zł. Ostateczna cena jest obliczana podczas wizyty kwalifikującej pacjenta do zabiegu.

Korekcja odstających uszu - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 4 000 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Gdańsk od 2 600 zł do 6 825 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Tychy od 4 000 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
 • Kielce od 2 000 zł do 4 200 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.