Korekcja odstających uszu Warszawa

Operacje plastyczne to zabiegi, które potrafią znacznie poprawić samoocenę i zwiększyć pewność siebie pacjenta. Jedną z najczęściej przeprowadzanych procedur z tej dziedziny jest korekta uszu. Warszawa to miasto, w którym znajduje się mnóstwo klinik posiadających ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z poniższą listą 23 placówek medycznych, porównaj je i wygodnie umów się na wizytę kwalifikującą do operacji uszu.

Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u

Klinika Krajewski

4,6 / 5  (112 opinii)  rozwiń

Sam zabieg nic nie bolał, jedynie znieczulenie trochę. Lekarz był bardzo skupiony na zabiegu. Dało się odczuć, że jemu też zależy, aby moje uszy wyglądały jak najlepiej. Dodatkowo, o bardzo dobrą atmosferę, dbała Pani Basia (pielęgniarka). Bardzo miła i pomocna. Na finalny efekt zabiegu muszę czekać około 3 miesiące. Uszy mam jeszcze opuchnięte i bardzo wrażliwe. W tym momencie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z zabiegu, oby tak pozostało. ~ Wiola (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Kamil Pietrasik)

 • Korekcja odstających uszu od 4 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja odstających uszu w Warszawie - informacje

Mogłoby się wydawać, że odstające uszy nie są poważnym problemem. Wielu ludziom przysparzają one jednak przykrości i są powodem poważnych kompleksów. Odczuwany dyskomfort jest czasem tak duży, że osoby z odstającymi uszami poddają się otoplastyce, czyli zabiegowi korygującemu ich kształt, wielkość oraz stopień odstawania. Przed operacją stosuje się znieczulenie miejscowe. W czasie zabiegu chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycina jej część i zakłada szwy kształtujące. Po operacji należy nosić opaskę uciskową.

Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna Gabinet zabiegowy w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Operacja uszu w Warszawie

Korekcji odstających uszu można poddać się na przykład w zlokalizowanym w Śródmieściu Centrum Medycznym MML. W ofercie placówki znajduje się także rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha. Operację plastyczną uszu swoim pacjentom oferuje także położone na Mokotowie Centrum Medyczne Damiana, które dołączyło do Tourmedica.pl w 2019 roku. Duży zespół doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej posiada Ars Estetica. W znajdującej się w dzielnicy Wola klinice pacjentów chcących zmienić coś w swoim wyglądzie przyjmują: dr n. med. Wojciech Rybak, lek. Michał Kowalczewski i lek. Małgorzata Legocka.

Gdzie na zabieg w stolicy Polski?

W Horizon Medical Center (dzielnica Mokotów) operacje plastyczne uszu przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi zmniejszenia płatków uszu oraz zmniejszenia małżowin usznych. W Uni Klinik (dzielnica Bielany) wszystkie operacje plastyczne przeprowadza lek. Maciej Charaziński, jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce. W klinice pracuje także lek. Marcin Nowak.

Inne popularne placówki w Warszawie, w których można poddać się korekcie uszu, to:

 • Klinika La Perla (Mokotów)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
 • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
 • Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (Babice Nowe)
 • Klinika Krajewski (Mokotów)

Korekta uszu w Warszawie

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

W Centrum Medycznym Atut zabiegi wykonuje dr Jarosław Dubicki, chirurg plastyczny z 30-letnim stażem zawodowym. Dr n. med. Tomasz Matuszewski przeprowadza z kolei operacje plastyczne uszu w klinice Model-Med na Starym Żoliborzu. Wraz z nim pracuje tu dr n. med. Dariusz Kosson, anestezjolog. Zdobył wiele nagród i wyróżnień w czasie swojej pracy, w tym srebrny medal na 51st World Exhibition of Innovation, Research and New Technologies, Nagrodę Naukową Ministra Zdrowia, dwukrotnie otrzymał również nagrodę Rektora Akademii Medycznej w Warszawie.

Pozostałe warszawskie placówki

W Linea Corporis korekcję uszu przeprowadzają dr n. med. Sławomir Łoń i dr n. med. Jarosław Stańczyk. Trzeci z założycieli kliniki,  lek. med. Marek Krzyczkowski, to wykwalifikowany anestezjolog. Lek. med. Urszula Brumer (Dr Urszula Brumer Medycyna Urody) wykonuje korygujące zabiegi u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z estetyką swoich uszu.

Dr Jerzy Chęciński (Chęciński Jerzy. Gabinet chirurgii plastycznej) w przypadku niedorozwoju lub pourazowej utraty wykonuje rekonstrukcję małżowiny usznej, zmniejsza uszy pacjentom z asymetrią lub nadmiernie rozwiniętymi małżowinami. Zajmuje się również plastyką odstających uszu i deformacjami w postaci zwinięcia obrąbka i części małżowiny usznej (plastyka zwiniętych uszu).

Operacja uszu. Cena w Warszawie

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Warszawie zaczynają się już od 2900 zł a kończą na 7450 zł. Średni koszt operacji to około 4500 zł.

Korekcja odstających uszu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 3 900 zł do 7 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 4 920 zł
 • Tychy od 4 000 zł do 4 500 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.