Korekcja odstających uszu Warszawa

Operacje plastyczne to zabiegi, które potrafią znacznie poprawić samoocenę i zwiększyć pewność siebie pacjenta. Jedną z najczęściej przeprowadzanych procedur z tej dziedziny jest korekta uszu. Warszawa to miasto, w którym znajduje się mnóstwo klinik posiadających ten zabieg w swojej ofercie. Zapoznaj się z poniższą listą 21 placówek medycznych, porównaj je i wygodnie umów się na wizytę kwalifikującą do operacji uszu.

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja odstających uszu w Warszawie - informacje

Mogłoby się wydawać, że odstające uszy nie są poważnym problemem. Wielu ludziom przysparzają one jednak przykrości i są powodem poważnych kompleksów. Odczuwany dyskomfort jest czasem tak duży, że osoby z odstającymi uszami poddają się otoplastyce, czyli zabiegowi korygującemu ich kształt, wielkość oraz stopień odstawania. Przed operacją stosuje się znieczulenie miejscowe. W czasie zabiegu chirurg modeluje chrząstkę małżowiny, wycina jej część i zakłada szwy kształtujące. Po operacji należy nosić opaskę uciskową.

Gabinet zabiegowy w Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy w Optimum Klinika Głowy i Szyi

Operacja uszu w Warszawie

Korekcji odstających uszu można poddać się na przykład w zlokalizowanym w Śródmieściu Centrum Medycznym MML. W ofercie placówki znajduje się także rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha. Operację plastyczną uszu swoim pacjentom oferuje także położone na Mokotowie Centrum Medyczne Damiana, które dołączyło do Tourmedica.pl w 2019 roku. Duży zespół doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej posiada Ars Estetica. W znajdującej się w dzielnicy Wola klinice pacjentów chcących zmienić coś w swoim wyglądzie przyjmują: dr n. med. Wojciech Rybak, lek. Michał Kowalczewski i lek. Małgorzata Legocka.

Gdzie na zabieg w stolicy Polski?

W Horizon Medical Center (dzielnica Mokotów) operacje plastyczne uszu przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie kliniki znajdują się także zabiegi zmniejszenia płatków uszu oraz zmniejszenia małżowin usznych. W Uni Klinik (dzielnica Bielany) wszystkie operacje plastyczne przeprowadza lek. Maciej Charaziński, jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce. W klinice pracuje także lek. Marcin Nowak.

Inne popularne placówki w Warszawie, w których można poddać się korekcie uszu, to:

 • Klinika La Perla (Mokotów)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Krajmed Centrum Medyczne (Mokotów)
 • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
 • Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (Babice Nowe)
 • Klinika Krajewski (Mokotów)

Korekta uszu w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

W Centrum Medycznym Atut zabiegi wykonuje dr Jarosław Dubicki, chirurg plastyczny z 30-letnim stażem zawodowym. Dr n. med. Tomasz Matuszewski przeprowadza z kolei operacje plastyczne uszu w klinice Model-Med na Starym Żoliborzu. Wraz z nim pracuje tu dr n. med. Dariusz Kosson, anestezjolog. Zdobył wiele nagród i wyróżnień w czasie swojej pracy, w tym srebrny medal na 51st World Exhibition of Innovation, Research and New Technologies, Nagrodę Naukową Ministra Zdrowia, dwukrotnie otrzymał również nagrodę Rektora Akademii Medycznej w Warszawie.

Pozostałe warszawskie placówki

W Linea Corporis korekcję uszu przeprowadzają dr n. med. Sławomir Łoń i dr n. med. Jarosław Stańczyk. Trzeci z założycieli kliniki,  lek. med. Marek Krzyczkowski, to wykwalifikowany anestezjolog. Lek. med. Urszula Brumer (Dr Urszula Brumer Medycyna Urody) wykonuje korygujące zabiegi u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z estetyką swoich uszu.

Dr Jerzy Chęciński (Chęciński Jerzy. Gabinet chirurgii plastycznej) w przypadku niedorozwoju lub pourazowej utraty wykonuje rekonstrukcję małżowiny usznej, zmniejsza uszy pacjentom z asymetrią lub nadmiernie rozwiniętymi małżowinami. Zajmuje się również plastyką odstających uszu i deformacjami w postaci zwinięcia obrąbka i części małżowiny usznej (plastyka zwiniętych uszu).

Operacja uszu. Cena w Warszawie

Korekta uszu to jeden z najmniej kosztownych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Ceny w Warszawie zaczynają się już od 2900 zł a kończą na 7450 zł. Średni koszt operacji to około 4500 zł.

Korekcja odstających uszu - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 4 000 zł do 4 800 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 300 zł
 • Gdańsk od 3 150 zł do 6 825 zł
 • Lubin od 2 200 zł do 3 500 zł
 • Białystok od 2 500 zł do 4 920 zł
 • Bydgoszcz od 3 000 zł do 4 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa korekcja odstających uszu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:
Opublikowano:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska