Korekcja odstających uszu Wrocław

Operacje plastyczne to skuteczny sposób na pozbycie się mankamentów sylwetki i związanych z nimi kompleksów. Jednym z najpopularniejszych zabiegów tego rodzaju jest korekta uszu. Poniżej znajdziesz listę 11 wrocławskich klinik, które posiadają ją w swojej ofercie. Zapoznaj się z poszczególnymi placówkami i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę.

KONSULTACJE ONLINEWrocław, ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (512 opinii)  rozwiń

Zabieg był przeprowadzony szybko i profesjonalnie, doświadczenie osób zatrudnionych pomogło mi uniknąć paniki, która była nie odłączona częścią otoplastyki. Jestem zadowolona z zabiegu, 3 dzień po operacji i ból jest praktycznie znikomy, wiec można powiedzieć, ze była przeprowadzona ostrożnie mimo znieczulenia. Nie jestem w stanie ocenić końcowego efektu ponieważ uszy nadal są napuchnięte. ~ Kamila (Korekcja odstających uszu, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

 • Korekcja odstających uszu od 2 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Korekcja odstających uszu od 3 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wrocław, ul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

4,6 / 5  (100 opinii)  rozwiń

Jestem pare dni po zabiegu. Ból po zabiegu był znikomy. Na końcowy efekt musze jeszcze poczekać i jeśli wszystko bedzie przebiegać, jak do tej pory chętnie zmienię na najwyższą ocene. ~ Przemysław (Korekcja odstających uszu, dr n. med. Jakub Kratochwil)

 • Korekcja odstających uszu 3 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja odstających uszu we Wrocławiu - informacje

Odstające uszy są przyczyną kompleksów u osób w każdym wieku, źródłem nieustających docinków i żartów. Na szczęście współczesna chirurgia plastyczna pozwala w prosty sposób skorygować ten mankament urody. Zabieg korekcji odstających uszu jest szybki (trwa zazwyczaj około pół godziny) i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Zaletą procedury jest fakt, że pacjent może powrócić do normalnej aktywności już po kilku dniach.

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Operacja uszu we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, powinny skierować swoje kroki do Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Operacje plastyczne przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg. Oprócz standardowej korekcji odstających uszu, doktor Bieniek wykonuje także rekonstrukcję rozerwanego płatka ucha. Wśród placówek oferujących swoim pacjentom operacje uszu, znajduje się także Chiroplastica (dzielnica Krzyki). Procedury te przeprowadzają dr n. med. Ahmed Elsaftawy, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej, oraz dr Marta Wilczyńska - Staniul, chirurg plastyczny i ogólny. W klinice można poddać się także innym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, jak również naczyniowej.

Odstające uszy - gdzie zlikwidować ten problem?

Jedną z popularnych wrocławskich klinik, które posiadają w swojej ofercie korekcję uszu, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Tourmedica.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz operacji uszu, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz plastykę brzucha.

Inne placówki, do których warto wybrać się na korektę uszu, to:

 • Gabinet Chirurgii Estetycznej (Krzyki)
 • Ars Estetica (Krzyki)

Gdzie jeszcze na korektę uszu we Wrocławiu?

dr Jakub Kratochwil dr Jakub Kratochwil

Na terenie Wrocławia funkcjonuje wiele doskonałych klinik chirurgi plastycznej, które w swojej ofercie mają zabieg korekcji odstających uszu. Wśród nich warto wymienić NZOZ Chirurgia Plastyczna H. Knakiewicz. Klinika dysponuje nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną, spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa. To rodzinny ośrodek, w którym wiedza i doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Personel medyczny placówki tworzą dr n. med. Henryk Knakiewicz, dr n. med. Monika Knakiewicz, lek. med. Michał Knakiewicz oraz lek. med. Mateusz Knakiewicz, a na liście przeprowadzanych zabiegów, oprócz korekcji uszu, znajdują się m.in. operacje plastyczne nosa i powiek, powiększanie piersi i abdominoplastyka.

Kolejną godną uwagi wrocławską placówką jest Klinika Wiatroszak ESTmedica – nowoczesna klinika prowadzona przez lek. med. Marcina Wiatroszaka, który jest doświadczonym specjalistą chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dr Wiatroszak jako jeden z pierwszych w Polsce przeprowadzał zabiegi modelowania ciała za pomocą kwasu hialuronowego oraz liposukcji ultra- i infradźwiękowej. Oprócz korekty uszu w klinice można skorzystać z wielu innych zabiegów chirurgii plastycznej, obejmujących m.in. zabiegi korekcyjne twarzy, chirurgię plastyczną piersi, ginekologię estetyczną i modelowanie sylwetki.

Pozostałe wrocławskie placówki

Problem odstających uszu można zlikwidować także w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, prowadzonym przez lek. med. Andrzeja Michalaka. Kolejną wrocławską placówką, która ma w swojej ofercie operację uszu jest Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej – nowoczesna placówka funkcjonująca w trybie Chirurgii Jednego Dnia. Zabiegi przeprowadza lek. med. Paweł Niemkiewicz, chirurg plastyczny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Odstające uszy koryguje też dr n. med. Irena Petruk – absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Petruk przyjmuje pacjentów w Gabinecie Chirurgii Plastycznej, mieszczącym się w Prywatnej Poliklinice "Na Grobli".

Operacja uszu. Cena we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby poddać się korekcie uszu we Wrocławiu, muszą się przygotować na wydatek rzędu minimum 2500 zł, przy czym cena ta może wzrosnąć do 4500 zł. Ostateczny koszt jest ustalany z pacjentem podczas wizyty kwalifikującej go do zabiegu.

Korekcja odstających uszu - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 500 zł do 8 000 zł
 • Warszawa od 2 900 zł do 7 450 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 5 500 zł
 • Łódź od 2 200 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 2 091 zł do 5 000 zł
 • Częstochowa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 2 600 zł do 6 825 zł
 • Gdynia od 1 900 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 3 567 zł do 4 200 zł
 • Kielce od 2 000 zł do 4 200 zł
 • Rzeszów od 3 900 zł do 5 500 zł
Korekcja odstających uszu cena »

Usługa korekcja odstających uszu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu korekcja odstających uszu w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.