Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Gdańsk

nieoperacyjna korekta kształtu nosa, korygowanie kształtu nosa kwasem hialuronowym, zmiana kształtu nosa kwasem hialuronowym więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic

Osoby, które mają obawy, związane z inwazyjnym zabiegiem jakim jest rynoplastyka, mogą zdecydować się na niechirurgiczną korekcję nosa z użyciem gęstego wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.  Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu, a po wstrzyknięciu go we wskazane miejsca, lekarz modeluje substancję, ugniatając ją tak, by przybrała pożądany kształt. Efekt iniekcji widoczny jest natychmiast i utrzymuje się około roku. Zabieg wykonywany jest z użyciem kremu znieczulającego i nie powoduje zmian w układzie kości, a jedynie optycznie koryguje zewnętrzny wygląd nosa.

Nieoperacyjna korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w Gdańsku

Korekta kształtu nosa dzięki iniekcjom kwasu hialuronowego należy do oferty Kliniki Kurban, gdzie jest realizowana w ramach medycyny estetycznej. Zabieg pozwala na poprawę lub likwidację niewielkich defektów morfologicznych (asymetrii i nierówności) nosa i przegrody nosowej. Procedura stosowana jest również w przypadku urazów, a jej trwałość wynosi 12-16 miesięcy. W ramach oferty, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego obejmują tu także usuwanie zmarszczek, modelowanie twarzy oraz ust.

Klinika HBMED to nowoczesny kompleks, którego oferta obejmuje profesjonalną kosmetologię, medycynę estetyczną i chirurgię plastyczną. Korekta nosa kwasem hialuronowym jest tu jedną z procedur w zakresie modelowania twarzy oraz jej podzespołów, a usługi uwzględniają także korekcje ust, policzków i usuwanie zmarszczek. Modelowanie nosa przy użyciu wypełniacza stosowane jest tu m.in. w celu podniesienia czubka nosa, optycznego zmniejszenia garbu lub wyrównania w przypadku asymetrii. Wszystkie procedury poprzedza dedykowana konsultacja.

Korekcja nosa, zarówno plastyczna, jak i z użyciem kwasu hialuronowego, a ponadto redukcja zmarszczek przy użyciu wypełniacza, własnej tkanki tłuszczowej oraz botoksu to zakres świadczeń dr n. med. Karoliny Kondej. Specjalista chirurgii plastycznej oraz lekarz medycyny estetycznej jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku i specjalizuje się w zabiegach naprawczych oraz korekcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem blefaroplastyki i lipofillingu. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a oprócz świadczenia usług medycznych, prowadzi działalność dydaktyczną m.in. na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.

Ceny korekty kształtu nosa kwasem hialuronowym w Gdańsku i w Toronto (Kanada)

Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta

Dr Cory Torgerson oferuje niechirurgiczną rynoplastykę w cenie 700 $ lub 800 $ (2 115 - 2 415 zł) w zależności od rodzaju wypełniacza. W Trójmieście cena takiego zabiegu kształtuje się w okolicach 900 zł.

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 750 zł do 1 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 200 zł do 2 300 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Lublin od 700 zł do 950 zł
 • Radom od 600 zł do 800 zł
Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym cena »

Usługa korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.