Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Gdynia

nieoperacyjna korekta kształtu nosa, korygowanie kształtu nosa kwasem hialuronowym, zmiana kształtu nosa kwasem hialuronowym więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Gdynia - informacje

Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta Kadra w Klinika Anti-Aging Invicta

Niechirurgiczna korekta kształtu nosa polega na korekcji jego garbu, podniesieniu grzbietu nosa, wyrównaniu asymetrii a także korekcie czubka nosa. W te okolice lekarz wstrzykuje preparat kwasu hialuronowego za pomocą sterylnej cienkiej igły, a procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym za pomocą kremu. Zabieg jest krótki - trwa z reguły od 15 do 30 minut, a jego efekty są widoczne zaraz po zakończeniu iniekcji. Kwas hialuronowy występuję naturalnie w organizmie człowieka, dlatego jest przez niego przyswajany bez ryzyka alergii, a zabiegi takie są bardzo dobrze tolerowane przez każdego pacjenta. 

Gdzie w Gdyni można poprawić kształt nosa za pomocą kwasu hialuronowego

Na nieoperacyjną korektę kształtu nosa poprzez iniekcję w tę okolicę kwasu hialuronowego zaprasza do Gdyni Instytut Urody Abacosun. W gabinecie tym preparaty kwasu hialuronowego wykorzystywane są nie tylko do poprawy wyglądu nosa, ale stosowany jest także  w modelowaniu owalu twarzy i innych jej okolic z zakresu wypełniania policzków, korekty podbródka, korekty kąta żuchwy. Ponadto, z zastosowaniem kwasu hialuronowego można tutaj również poprawić wygląd ust w przypadku opadniętych kącików, dokonać korekty ich kształtu i konturu, korekty rynienki górnej wargi czy zmarszczek nad górną wargą. Innymi zabiegami na twarz z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest wypełnianie zmarszczek i bruzd, np. zmarszczek marionetki, między brwiami, zmarszczek okolicy oczu czy zmarszczek płatka ucha.

Korygowaniem kształtu nosa za pomocą preparatów z kwasem hialuronowym na terenie Gdyni zajmuje się prof. nadzw. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2005 roku), która z zakresu takich zabiegów doszkalała się na kursach specjalistycznych, np. z zakresu stosowania preparatu Restylane (z lat 2008, 2009 i 2010). W zabiegach modelowania kształtu nosa stosuje preparat Restylane SubQ (produkowany przez szwecką firmę Q-MED AB), wykorzystując go również do wolumetrycznego modelowania policzków czy kształtowania brody. Ponadto w takich zabiegach stosuje także inne preparaty, zawierające kwas hialuronowy, w tym Emervel, Juvederm czy Teosyal. 

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym oferowana jest także w Gdyni przez Gabinet Innovea - Zdrowie i Medycyna mieszczący się na Placu Kaszubskim. Można tutaj poddać się nie tylko modelowaniu kształtu nosa, ale także poprawie kształtu ust, korekcie podbródka czy kąta żuchwy a także wypełnieniu policzków kwasem hialuronowym. 

Jaka jest cena nieoperacyjnej korekty kształtu nosa kwasem hialuronowym w Gdyni, a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic

Za zabieg korygujący kształt nosa z zastosowaniem kwasu hialuronowego w gdyńskich gabinetach medycyny estetycznej trzeba zapłacić kwotę 850 zł, natomiast we Francji jest to kwota 400 euro (1 680 zł) za taki sam zabieg w Cliniques des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym - ceny w Gdyni na tle innych miast

 • Gdynia od 900 zł do 1 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 200 zł do 2 300 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 200 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 750 zł do 1 000 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Radom od 600 zł do 800 zł
Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym cena »

Usługa korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Wejherowo.