Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Kraków

nieoperacyjna korekta kształtu nosa, korygowanie kształtu nosa kwasem hialuronowym, zmiana kształtu nosa kwasem hialuronowym więcej »

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Lea Clinic Gabinet zabiegowy w Lea Clinic

Nie wszystkie problemy związane z wyglądem wymagają ingerencji chirurga. Nieoperacyjna korekcja kształtu nosa to zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który stał się skuteczną alternatywą dla pacjentów obawiających się klasycznej operacji. Krótki, pół godzinny zabieg pozwala na natychmiastową zmianę wyglądu nosa poprzez poprawę i remodeling niewielkich, estetycznych defektów.

Zastrzyk, który zmienia kształt nosa

Niechirurgiczna rynoplastyka to korekta nosa z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego Juvederm Ultra3 oraz Juvederm Ultra 4, jaką oferuje Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. Ponieważ kwas naturalnie występuje w naszym organizmie, procedura jest bezpieczna i nie stanowi ryzyka, przekonują specjaliści placówki. Zabieg wymaga wcześniejszego znieczulenia (krem znieczulający), a po jego wykonaniu pacjent może powrócić do codziennych zajęć. Efekt utrzymuje się około 12 miesięcy.

Wypełnianie drobnych zmarszczek, wypełnianie i powiększanie ust, jak również modelowanie owalu twarzy to estetyczne zabiegi z wykorzystaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, jakie wykonamy w Magia Day SPA, a w panelu medycyny estetycznej oferta obejmuje również niechirurgiczną korekcję nosa z użyciem preparatu Juvederm, którą poprzedza konsultacja – bezpłatna w przypadku decyzji o wykonaniu zabiegu. Salon mieści się w stylowych wnętrzach, zaadaptowanych na potrzeby usługowe piwnic krakowskiej kamienicy i specjalizuje się w fizjoterapii, masażach oraz zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała.  

Niekorzystna budowa anatomiczna, podzielona chrząstka, wąska nasada lub występujący garb na nosie to podstawowe przyczyny, z powodu których do Instytutu Medestetis najczęściej zgłaszają się pacjentki. Terapia zabiegowa polega na niechirurgicznej odbudowie objętości nasady nosa oraz zniwelowania jego optycznego przerostu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub hydroksyapatytu wapnia. Zabieg ponadto reguluje pracę mięśni ściągających nos i powodujących opadanie koniuszka. Procedurę przeprowadza dr n. med. Joanna Kuschill–Dziurda, specjalista alergolog, internista, lekarz medycyny estetycznej i Dyrektor Medyczny Medestetis.

Medy­cyną este­tyczną i prze­ciw­sta­rze­niową, a w szcze­gól­no­ści wszel­kimi zabie­gami zwią­za­nymi z implan­ta­cją kwasu hia­lu­ro­no­wego, zajmuje się lek. med. Piotr Szeląg, lekarz medycyny estetycznej. W ramach oferty Centrum Kosmetyczno–Dermatologicznego Der–Med specjalizuje się w wolumetrii twarzy, mode­lo­wa­niu asy­me­trii ust oraz głę­bokiej mezo­te­ra­pii. Zakres usług bez skalpela jakie wykonuje, obejmuje również korektę kształtu nosa, niwelując krzywizny, poprawiając jego symetrię oraz podnosząc czubek. Niechirurgiczne zabiegi dotyczą także blizn poope­ra­cyj­nich  i nie­któ­rych wad wro­dzo­nych twa­rzy.

Osoby, które boją się nieodwracalnych zmian wskutek chirurgicznej ingerencji, mogą skorzystać z nieinwazyjnej alternatywy jaką z powodzeniem realizuje Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Estetica w Oświęcimiu. Po wstrzyknięciu kwasu o gęstej konsystencji żelu lekarz modeluje substancję, ugniatając ją tak, by przybrała pożądany kształt. Jak wyjaśniają specjaliści placówki, modelowanie nosa wypełniaczem wymaga nie tylko doświadczenia gdzie i w jakiej ilości podać preparat, ale także wprawnej ręki i estetycznego zmysłu. Ceny obejmują dawkę o pojemności 1ml i 2 ml.

W Katowicach, na bezoperacyjną korektę nosa kwasem hialuronowym możemy się zdecydować także w Gabinecie Medycyna Estetyczna Borczyk, biorąc pod uwagę odwracalność zabiegu,  w przeciwieństwie do chirurgicznej rynoplastyki. Podczas zabiegu pacjent ma możliwość stałego monitorowania zmian kształtu nosa, co ma pozytywny wpływ na efekt, który harmonizuje z pozostałymi podzespołami twarzy oraz całym jej owalem. Gabinet prowadzi dr n. med. Izabela Walawender, lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej.

Niechirurgiczna operacja nosa w Scottsdale (USA) – porównanie cen

Anna Kubacka Anna Kubacka

W Shapiro Aesthetic Plastic Surgery, koszt zabiegu zależy od zakresu korekcji, ilości oraz rodzaju wypełniacza. Średnia cena procedury to 750 $ (2,850 zł). Oferta gabinetów z Małopolski jest więc znacznie korzystniejsza.

Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 600 zł do 1 300 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Warszawa od 200 zł do 2 300 zł
 • Łódź od 300 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 800 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 600 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 750 zł do 1 000 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
 • Bydgoszcz od 650 zł do 1 200 zł
 • Zielona Góra od 1 000 zł
 • Gdynia od 900 zł do 1 000 zł
Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym cena »

Usługa korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.