Bezpośrednio Skawina nie dysponujemy placówką wykonującą korony, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 20 innych klinik z okolicy Skawina. Korony można przeprowadzić m.in. w Instytut stomatologii i dermatologii „Ruczaj Clinic” w Krakowie (13 km od Skawina) w cenie 100 zł lub w BJB Stomatologia Estetyczna w Krakowie (13 km od Skawina) gdzie cena za korony wynosi 500 zł. W wymienionej placówce korony wykonuje protetyk stomatologiczny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.