KOSMO DENTAL CLINIC - cennik

ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza placówka świadczy kompleksowe usługi z zakresu kilku dziedzin stomatologii.

Zajmujemy się stomatologią zachowawczą i estetyczną. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki próchnicy, której wymiar zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych gości. U pacjentów wymagających leczenia próchnicy stosujemy jedną z kilku metod, wśród których znajdują się m.in. małoinwazyjne wypełnienia kompozytowe oszczędzające naturalną tkankę zęba, w tym nowoczesne kompozyty typu flow (płynne). Z kolei osobom, które chciałaby, by ich zęby były nie tylko zdrowe, ale również olśniewająco białe, proponujemy skuteczne wybielanie.

W naszej ofercie znajduje się endodoncja, czyli leczenie kanałowe, które w Kosmo Dental Clinic odbywa się bez bólu i stresu. Wykorzystywana w gabinetach nowoczesna aparatura pozwala w większości przypadków przeprowadzić procedurę w ciągu zaledwie jednej wizyty. Wszelkie zmiany są dokładnie oczyszczane, chemo-mechanicznie opracowywane, a następnie szczelnie wypełniane, co gwarantuje najwyższą jakość usługi.

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym ekstrakcje (także zębów mądrości), regeneracje kości, odsłanianie zębów zatrzymanych i wiele innych. Dzięki znieczuleniu każdy zabieg przeprowadzany jest bezboleśnie.

W ofercie ośrodka znajduje się implantologia oraz protetyka. Korzystając z najnowocześniejszych metod wypracowanych w ramach tych dwóch dyscyplin, uzupełniamy nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu, pomagając pacjentom odzyskać atrakcyjny wygląd i zdrowie poprzez przywrócenie utraconych funkcji narządu żucia.

Zajmujemy się także ortodoncją. Oferujemy aparaty tradycyjne, samoligaturujące i nakładkowe. Naszym pacjentom zapewniamy również dostęp do niezwykle skutecznej i wygodnej metody prostowania zębów Invisalign.

Na fachową pomoc naszych stomatologów mogą liczyć nie tylko dorośli, ale również dzieci. Doskonale wiemy, jak wykształcić u najmłodszych pacjentów nawyk dbania o zęby i przekonać ich, że wizyty u dentysty wcale nie trzeba się obawiać. Pomaga nam w tym empatyczne podejście naszego personelu i gruntowna wiedza z zakresu pedodoncji.

Tym, co nas wyróżnia, jest możliwość podjęcia leczenia dysfunkcji narządu żucia. Ta pozycja w naszej ofercie powinna zainteresować wszystkie osoby, które cierpią na bóle głowy, karku, obręczy barkowej i pleców, a także bóle mięśni twarzy; mają trudności z szerokim otwarciem ust, a ponadto słyszą trzeszczenie w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych i ścierają im się zęby. W naszej placówce pomożemy im całkowicie rozwiązać męczący problem.

Dodatkowo wykonujemy także zabiegi medycyny estetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Kosmo Dental Clinic, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik KOSMO DENTAL CLINIC jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.