4,5 / 5  - 1016 opinii
Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne Klinika Krajmed Centrum Medyczne

Informacje ogólne o Krajmed Centrum Medycznym

Krajmed Centrum Medyczne specjalizuje się w konsultacjach i leczeniu operacyjnym chorób zatok, gardła oraz uszu. Pacjentom zapewniamy kompleksową diagnostykę oraz terapię prowadzoną przez doświadczonych specjalistów otolaryngologii. Do naszej specjalności należy operacyjne leczenie chorób laryngologicznych z zastosowaniem technik endoskopowych. Należymy do pionierów w dziedzinie endoskopowych operacji zatok, a ponadto jako pierwsi wprowadziliśmy metodę endoskopowej redukcji migdałków. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe konsultacje, w skład których wchodzą badania z zastosowaniem technik mikroskopowych, a także endoskopii diagnostycznej.

Poza kompleksowymi zabiegami laryngologicznymi proponujemy również kompleksowe konsultacje ponad 40 specjalistów różnych dziedzin. Pacjentom zapewniamy dostęp do różnorodnych poradni specjalistycznych, a także zabiegów operacyjnych z takich dziedzin jak: chirurgia ogólna, ginekologia czy ginekologia estetyczna. Wśród prowadzonych przez nas poradni znajduje się poradnia osteoporozy, gdzie oferujemy kompleksowe badania densytometryczne. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy również poradnie: chorób serca i układu krążenia, zaburzeń węchu oraz leczenia bólu.

Nasza placówka jest przystosowana zarówno do zabiegów "chirugii jednego dnia", jak i kilkudniowej hospitalizacji pacjentów. Dysponujemy własnym oddziałem szpitalnym składającym się z pięciu jedno- i dwuosobowych sal, które są przystosowane do pełnego monitorowania stanu zdrowia pacjenta, posiadają ponadto wszelkie udogodnienia. Posiadamy nowoczesną, skonstruowaną zgodnie ze wszelkimi wymogami sterylności salę operacyjną. Krajmed Centrum Medyczne jest wyposażone w  wysokiej klasy aparaturę zabiegową, w tym tory wizyjne renomowanych producentów: Storz Image 1 oraz Olympus Visera.

Współpracujący z Centrum specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w leczeniu zabiegowym – wykonują ponad 1000 operacji laryngologicznych rocznie. Wśród naszych zabiegów znajduje się korekta kształtu przegrody i zewnętrznej części nosa, a także funkcjonalna endoskopowa operacja zatok – małoinwazyjna metoda terapii przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Zajmujemy się leczeniem chorób w obrębie ucha środkowego, operacyjnie rozwiązujemy problemy niedosłyszenia, rekonstruując aparat przewodzący dźwięk (tympanoplastyka). Ponadto wykonujemy takie zabiegi w obrębie ucha jak myringotomia z drenażem, stapedektomia oraz stapedotomia. Z zakresu mikrochirurgii krtani prowadzimy operacyjne usuwanie torbieli bocznych i środkowych szyi, jak również przywracamy prawidłową funkcję strunom głosowym. Oferta naszej placówki obejmuje ponadto redukcję migdałków bocznych oraz podniebiennych, a także operacje ślinianek i kanalików łzowych.

Krajmed Centrum Medyczne specjalizuje się w leczeniu chrapania oraz obturacyjnego bezdechu sennego z zastosowaniem zarówno metod zachowawczych, jak i małoinwazyjnych zabiegów. W naszej praktyce wykorzystujemy, między innymi, niskotemperaturową termoterapię bipolarną (CELON), jak również protezy oddechowe CPAP. Ponadto wśród naszych ambulatoryjnych metod leczenia zaburzeń w obrębie ucha środkowego i trąbki słuchowej znajdują się: laseroterapia biostymulacyjna oraz inhalacje AMSA.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Cechuje nas dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanych zabiegów – Krajmed Centrum Medyczne zostało wyposażone w wysokiej klasy sprzęt zabiegowy oraz diagnostyczny. Posiadane przez nas urządzenia spełniają światowe standardy jakości, co sprzyja prowadzeniu leczenia, które jest efektywne i bezpieczne dla pacjenta. W naszej placówce znajduje się m.in.:

  • Laser biostymulacyjny – wykorzystywany do wspomagania terapii różnorodnych zaburzeń w obrębie ucha środkowego. Generuje promieniowanie laserowe o mocy 750 mW, które posiada biostymulacyjne i regeneracyjne właściwości.
  • Aparat do tomografii komputerowej VeraViewepocs 3D – urządzenie pozwalające na wysokiej jakości obrazowanie w technologii 3D. Zastosowany w nim Flat Panel Detector wpływa na zwiększenie jakości wykonywanych zdjęć oraz dokładniejsze obrazowanie tkanek miękkich i struktur kostnych. Do atutów stosowanego przez nas tomografu należy także technologia ograniczająca promieniowanie emitowane podczas badania. Ponadto konstrukcja VeraViewepocs 3D zapewnia wygodę pacjentom cierpiącym na klaustrofobię (zdjęcia wykonywane są w pozycji stojącej).
  • Inhalator pneumatyczny AMSA – sprzęt przeznaczony do leczenia chorób ucha środkowego, a także poprawy drożności trąbki słuchowej. Metoda AMSA polega na poddaniu aerozolu wibracjom o częstotliwości 100 Hz i krótkotrwałemu nadciśnieniu. Pozwala to na lepszą penetrację wgląd ucha środkowego, a także zatok przynosowych.
  • Urządzenie CELON – aparat wykorzystujący niskotemperaturową termoterapię bipolarną do napinania podniebienia miękkiego. Jego działanie opiera się na przypływie prądu przez podniebienie miękkie, co powoduje odparowanie wody i usztywnienie struktur zwężających gardło i powodujących bezdech senny.
  • Tory wizyjne Storz Image 1 oraz Olympus Visera – umożliwia przekazywanie obrazu z endoskopu zabiegowego na urządzenia zewnętrzne (monitor, telewizor). Pozwala to dokładniej zobrazować zabieg i diagnostykę, w której pacjent ma szansę czynnie uczestniczyć. Wyświetlanie obrazu na żywo umożliwia również dokładniejsze przeprowadzenie procedury.

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice zapewniamy pacjentom nowoczesne leczenie przebiegające w przyjaznej atmosferze. Współpracujemy z doświadczonymi laryngologami, dzięki którym korzystający z terapii w naszym Centrum mają zapewnione bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów.

Do udogodnień kliniki należy m.in. lokalizacja na terenie centrum handlowego, jak również położenie w niedalekim sąsiedztwie stacji metra, co zapewnia łatwy dojazd do placówki. Ponadto w celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom wyposażyliśmy Centrum w wygodne, świetnie wyposażone gabinety, a także poczekalnie i kącik zabaw dla dzieci.

Osiągnięcia i certyfikaty Krajmed Centrum Medycznego

Krajmed Centrum Medyczne jest jedną z najpopularniejszych placówek laryngologicznych w kraju. Z usług placówki korzysta rocznie kilkadziesiąt tysięcy pacjentów, a zespół jej specjalistów przeprowadza ponad 800 zabiegów laryngologicznych rocznie.

Dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój kliniki i ciągłemu podnoszeniu jakości usług jesteśmy nagradzani prestiżowymi certyfikatami. W 2004 roku otrzymaliśmy Certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Zostaliśmy także docenieni w rankingu miesięcznika Wprost – zajęliśmy I miejsce w rankingu szpitali 2005 dla „Oddziału Chirurgii Laryngologicznej Jednego Dnia”, a także II miejsce w kategorii „Najlepsze Szpitale – Ośrodki Laryngologiczne” (zarazem I miejsce wśród ośrodków warszawskich) w roku 2008. Ponadto w latach 2006 i 2007 byliśmy dwukrotnie odznaczani przez kapitułę programu „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”.

Do naszych osiągnięć należy także tytuł najlepszej prywatnej placówki medycznej, przyznawany przez magazyn European CEO, którym nagrodzono nas w 2013 roku.. W roku 2014 Krajmed Centrum Medyczne zostało wyróżnione prestiżową nagrodą Customer Service Award, przyznawaną przez portal WhatClinic. Ponadto otrzymaliśmy I nagrodę w kategorii Poradnie Specjalistyczne w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym "Perły Medycyny".

Filmy Krajmed Centrum Medyczne