ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 22:00
wtorek
7:00 - 22:00
środa
7:00 - 22:00
czwartek
7:00 - 22:00
piątek
7:00 - 22:00
sobota
10:00 - 22:00
niedziela
10:00 - 22:00

Krajmed Centrum Medyczne oferuje zabiegi z zakresu laryngologii i chirurgii plastycznej nosa. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i terapię u pacjentów cierpiących na choroby ucha, nosa i zatok przynosowych, a także gardła. Podczas konsultacji i zabiegów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pozwalający na dokładne zobrazowanie przebiegu leczenia oraz zapewniający czynny udział pacjenta w terapii.

Specjalizujemy się w leczeniu przewlekłego zapalenia zatok z wykorzystaniem metod endoskopowych FESS, a także zajmujemy się operacyjną redukcją migdałków podniebiennych i gardłowych. Z zakresu chirurgii nosa oferujemy korektę przegrody nosowej (septoplastykę), jak również szeroką gamę zabiegów chirurgii plastycznej korygujących jego kształt. Wykonujemy zabiegi w obrębie uszu, w tym myringotomię z drenażem, a także stapedektomię czy tympanoplastykę. Ponadto operujemy ślinianki oraz kanaliki łzowe.

Współpracujący z nami specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu przyczyn chrapania i bezdechu sennego. Podczas konsultacji wykorzystujemy takie metody badania oddychania w nocy jak Apnea Graph. W przypadku zaburzeń w obrębie podniebienia miękkiego wykonujemy koblację oraz niskotemperaturową termoterapię bipolarną (CELON).

Poza zabiegami laryngologicznymi w naszej placówce oferujemy szeroki zakres konsultacji prowadzonych przez specjalistów ponad 20 różnorodnych dziedzin medycyny. Posiadamy również bogatą ofertę zabiegów, między innymi, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, a także ginekologii zachowawczej oraz estetycznej. Prowadzimy ponadto specjalistyczne poradnie: zaburzeń węchu, chorób serca i układu krążenia oraz leczenia bólu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Krajmed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska