4,5 / 5   (1020 ocen)

Opinie z internetu

Placówka Krajmed Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1020 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,5

1020 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,9 / 5  (66 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5  (63 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (888 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Centrum Medyczne Krajmed to prywatny Zakład Opieki Zdrowotnej powstały w roku 1994. Główną specjalnością Centrum jest chirurgia plastyczna nosa oraz laryngologia. Założycielem placówki jest lekarz otorynolaryngolog dr n. med. Marek Krajewski. Klinika posiada Certyfikat Zarządzania Jakością oraz dyplom za zajęcie I miejsca w rankingu szpitali 2005 roku dla Oddziału Chirurgii Laryngologicznej Jednego Dnia. Pacjenci Centrum Medycznego Krajmed mogą korzystać z porad ambulatoryjnych oraz konsultacji, a zwłaszcza porad z zakresu chorób gardła, zatok, nosa, uszu oraz zaburzeń węchu i głosu. W Centrum wykorzystywany jest nowoczesny sprzęt. W przypadku konsultacji są to techniki mikroskopowe oraz endoskopy diagnostyczne. Chętnych umawiam do wielu specjalistów, ale chyba najczęściej do dr Marka Krajewskiego. Zgodnie z opiniami klientów, którym pomogłam umówić wizytę w placówce, to bardzo dokładny, cierpliwy specjalista. Ma wspaniałe podejście zarówno do dorosłych pacjentów, jak i do dzieci. Bardzo jasno i czytelnie opowiada na czym polegają problemy zdrowotne, w jaki sposób można je leczyć. Lekarz zbiera bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie bada dostępnymi przyrządami, stara się niczego nie przeoczyć. Centrum oferuje dobry stosunek jakości usług do ceny. Obsługa placówki, zarówno na recepcji jak i na bloku operacyjnym jest świetna."

Ewa K. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Magdalena
10 sierpnia 2017
5,0
5,0 - Magdalena
Jestem zadowolona, że tak szybko udało mi się umówić na wizytę. Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna.
Zabieg:  
USG piersi (sierpień 2017)
 
Szczegóły
Grzegorz
(Wałcz)
8 grudnia 2017
4,0

Wszystko ok

4,0 - Grzegorz
Mam wrażenie że P. dr. za bardzo jest obciążona jeżeli chodzi o operacje/zabiegi. Ale jest znakomitym chirurgiem i placówka to wykorzystuje.
Ok
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Anna Tuszyńska
 
Szczegóły
Dorota
8 stycznia 2018
5,0
5,0 - Dorota
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna (styczeń 2018)
 
Szczegóły