Kliniki i gabinety w Krakowie

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Krakowie - informacje

Kiła, rzeżączka, wrzód weneryczny czy ziarniak pachwinowy to tylko niektóre choroby weneryczne, na których leczenie można udać się do specjalisty wenerologii. Lekarz wenerolog zajmuje się również diagnozą i terapią takich chorób narządów płciowych, jak: AIDS, świerzb, wszawica łonowa a także opryszczka (genitaliów i wargowa) czy kandydoza.

Leczenie chorób wenerycznych w ofercie krakowskich wenerologów

Lekarzem, zajmującym się leczeniem chorób wenerycznych na terenie Krakowa, jest dr hab. n. med. Radosław Śpiewak, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1996 roku i II stopnia od 1999 roku) oraz alergologii (od 2010 roku), który swoje doświadczenie z zakresu wenerologii zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Klinice Dermatologicznej i Alergologicznej w Akwizgranie (Niemcy) i w Klinice Dermatologicznej w Amsterdamie (Holandia). Lekarz ten, oprócz chorób narządów płciowych, leczy także inne choroby skóry oraz choroby alergiczne.

Wenerolog, do którego może udać się pacjent z Krakowa i okolic, to także prof. dr hab. n. med. Anna Wojas-Pelc, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1985 roku i II stopnia od 1990 roku). Posiada doświadczenie z zakresu wenerologii, zdobyte podczas pracy w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Na konsultacjach zajmuje się m.in. diagnostyką i terapią schorzeń przenoszonych drogą płciową oraz przeprowadza zabiegi leczące zmiany skórne okolic narządów płciowych za pomocą krioterapii i elektrokoagulacji oraz pobiera wycinki do badań histopatologicznych.

Do grona krakowskich wenerologów należy także lek. med. Aleksander Obtułowicz, specjalista dermatologii i wenerologii (od 2006 roku) oraz specjalista alergologii (od 2010 roku), który udziela porad i pomocy z zakresu chorób wenerycznych w swoim prywatnym gabinecie w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przychodniach i centrach medycznych na terenie Krakowa. Ponadto leczenia chorób przenoszonych drogą płciową uczył się także w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkiem zarządu Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Można do niego udać się na leczenie wszystkich chorób przenoszonych drogą płciową z zakresu chorób bakteryjnych, chorób wirusowych, chorób grzybiczych oraz chorób pasożytniczych.

Jaka jest cena wizyty u krakowskiego, a jaka u londyńskiego wenerologa?

Za konsultację ze specjalistą wenerologii w Krakowie trzeba zapłacić 110 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma równa 90 funtów (504 zł) w Tooting Medical Centre, mieszczącym się w Londynie.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska