Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica - cennik

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza oferta skierowana jest głównie do pacjentów, u których wykryto wadę wzroku, zaćmę oraz jaskrę. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi przeznaczone dla osób ze zdiagnozowanym AMD, czyli zwyrodnieniem plamki żółtej. Skupiamy się na zabiegach okulistycznych, które mają na celu poprawę jakości widzenia u chorych z powyższymi schorzeniami oczu. Wykonujemy zabiegi chirurgii plastycznej powiek.

Oferujemy kompleksowe usługi diagnostyczne oraz leczenie okulistyczne. Przeprowadzamy specjalistyczne badania, a w leczeniu chorób oczu stosujemy najnowsze rozwiązania.

Szczegółową ofertę naszego Centrum znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska