ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Krakowskie Centrum Okulistyki Zooptica to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu zaćmy oraz chirurgii refrakcyjnej (laserowej korekcji wad wzroku). Placówka powstała w 2001 roku, pomaga pacjentom w przywróceniu prawidłowego widzenia, w leczeniu schorzeń oczu – jaskry, zaćmy, chorób siatkówki oraz poprawie komfortu widzenia poprzez drobne zabiegi okulistyczne. Często umawiam wizyty w tej klinice. Mam wrażenie, że największym powodzeniem cieszy się dr Krzysztof Ochalik. Lekarz ma ponad 15-sto letnie doświadczenie w chirurgii oka. W 2006 roku uzyskał tytuł doktora za pracę "Korekcja wysokiej krótkowzroczności przedniokomorowymi soczewkami fakijnymi." Zgodnie z opiniami klientów Pan doktor jest bardzo profesjonalny i przemiły. To człowiek o wielkim sercu. Zabiegi wykonuje bardzo fachowo. Przy tym wszystko odbywa się w bardzo sympatycznej atmosferze, dzięki czemu stres jest dużo mniejszy. Pan doktor wszystko wyjaśnia, przedstawia etapy leczenia. Dodatkowym atutem są przyjazne ceny i przyjemne wnętrza, no i przede wszystkim sprzęt na wysokim poziomie. Diagnostyka na wysokim poziomie. Dość łatwo tutaj trafić własnym samochodem i jest gdzie zapakować." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
4.0
Anna
Dodano: 4 czerwca 2019
Tytuł:
"W porządku"
Spodziewałam się większej liczby badań podczas wizyty kwalifikacyjnej
Dotyczy:
Konsultacja okulistyczna (maj 2019)
Lekarz:
dr n. med. Krzysztof Ochalik
 
Szczegóły 
Przemek
5.0
Przemek
Dodano: 23 kwietnia 2019
Tytuł:
"refrakcyjna wymiana soczewki"
Zabieg:
Wszczepienie soczewki fakijnej (marzec 2019)
Lekarz:
dr n. med. Krzysztof Ochalik
 
Szczegóły 
Magda
5.0
Magda
Dodano: 12 września 2017
Tytuł:
"Super"
Zabieg:
Laserowa korekcja wzroku PRK (sierpień 2017)
Lekarz:
dr n. med. Krzysztof Ochalik
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska