poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Klinika Kręg-Clinic oferuje swoim Pacjentom kompleksową rehabilitację schorzeń narządu ruchu. Specjalizujemy się w nieoperacyjnym leczeniu dolegliwości kręgosłupa, skutecznie leczymy bóle stawów, krzyża i kręgosłupa oraz urazy sportowe m.in. w obrębie stawów kolanowych, łokciowych i barkowych. W trakcie pracy nasi specjaliści wykorzystują różnorodne techniki zabiegowe, w tym chiropraktykę, krioterapię (leczenie zimnem), ciepłolecznictwo z zastosowaniem lampy Sollux, hydroterapię i laseroterapię, a także magnetoterapię i sonoforezę. Przeprowadzamy leczenie rozlicznych schorzeń (m.in. zaniki mięśniowe, stany przeciążeniowe mięśni i stawów, zwyrodnienia, uszkodzenia nerwów, rwa kulszowa) przy pomocy elektroterapii, która obejmuje m.in. prądy interferencyjne, wysokonapięciowe i diadynamiczne, a także prąd Faradaya, jonoforezę i elektrostymulację mięśni. Szerokie zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji ma także terapia manualna, w skład której wchodzą m.in. terapia tkanek miękkich, ćwiczenia indywidualne i zespołowe na sali gimnastycznej czy ćwiczenia usprawniające. Prowadzimy rehabilitację pooperacyjną, naszym Pacjentom oferujemy także masaże lecznicze, sportowe i antycellulitowe.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Kręg-Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska