Kriolipoliza - odchudzanie brzucha

usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha poprzez mrożenie, krioliza, wyszczuplanie brzucha zimnem więcej »

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Innowacyjna technologia bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej pozwala na trwałą jej redukcję nawet do 30% dzięki specjalnym głowicom, które w sposób kontrolowany i selektywny zasysają fałd skóry z nadmierną tkanką, a następnie poddają obszar działaniu niskiej temperatury (3-10st. C). Komórki tłuszczowe po zamrożeniu zaczynają obumierać i w ciągu 4 miesięcy od zabiegu zostają wydalone z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Skuteczne i nieinwazyjne konturowanie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej brzucha za pomocą niskiej temperatury oferuje Biomedica Day SPA w Sulechowie. Osoby m. in. z miejscowym nagromadzeniem trudnej do zlikwidowania tkanki tłuszczowej czy cellulitem włóknistym są potencjalnymi kandydatami do zabiegu. Jak przekonują specjaliści, zimno sprawia, że komórki tłuszczowe w naturalny sposób poddane są eliminacji, czego następstwem jest stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej w leczonym obszarze. Cena zabiegu zależy tu od wielkości zastosowanej głowicy.

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące metodę kriolipolizy w trwałej redukcji tkanki tłuszczowej posiada Salon Kosmetyczny Piękne Ciało w Opolu. Zastosowane działania zimna i podciśnienia zwiększa efektywność zabiegów, a dwie głowice zabiegowe, które mogą pracować jednocześnie, ułatwiają wykonanie zabiegu na większym obszarze bądź na dwóch obszarach w tym samym czasie. Procedura pozwala na 25-45% redukcję tłuszczu, a zaletą metody, jak zauważają lekarze placówki, jest zniszczenie  wyłącznie komórek tłuszczowych w trakcie zabiegu, bez uszkodzenia innych struktur, jak np. skóra, mięśnie, nerwy czy naczynia krwionośne.

Dzięki miejscowemu schłodzeniu obszaru na którym wykonywany jest zabieg, doprowadza się do uzyskania efektu lipolizy – trwałego rozpadu komórek tłuszczowych, które skrystalizowane, zostają w następnym etapie wydalane z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych. W Katowicach, w  Body Care Clinic dodatkowo wykonywany jest masaż endodermiczny na obszarze zabiegowym, dzięki któremu pobudza się procesy wydalania komórek tłuszczowych. Procedurę poprzedza kompleksowa konsultacja estetyczna, jaką świadczy lek. med. Monika Mazur, lekarz medycyny estetycznej.

Brzuch, a także boczki, wewnętrzna strona ud czy ramiona to standardowe obszary jakie możemy poddać wyszczuplającej kriolipolizie w Salonie kosmetycznym Dotyk Piękna w Krakowie. Dzięki wysokiej klasy urządzeniu Kriolpol HT zabieg wykonywany jest ze standardową precyzją, chłodząc komórki tłuszczowe w celu ich rozpadu. Stopniowo eliminowane z organizmu, nie podlegają regeneracji i w 100% zostają wydalone z organizmu. Godzinna procedura (maksymalny czas trwania to 3 h), w zależności od grubości tkanki tłuszczowej oraz rezultatów po zabiegu, wymaga od 1 do 5 powtorzeń wykonywanych co 50-70 dni.

Cryolab to wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone do zabiegów redukujących miejscową otyłość oraz cellulit, jakie stanowi propozycję Gabinetu Medycyny Estetycznej i Laseroterapii lek. med. Anety Ptak w Bielsku-Białej. Urządzenie wykorzystuje technologię fali radiowej (mono i bipolarnej z zassaniem lub bez), ultradźwięków niskiej częstotliwości, fali radiowej z drenażem limfatycznym oraz Vacum z kriolipolizą. Jak tłumaczy specjalista, ultradźwięki, fala radiowa mono i bipolarna oraz kriolipoliza z zassaniem próżniowym wspomagają się w walce z miejscową otyłością i cellulitem, dając najlepsze efekty.

Certyfikowanym urządzeniem do kriolipolizy, posiadającym atest CE IIA – LipoCryo dysponuje Klinika Medycyny Estetycznej Sthetica w Łodzi. Specjaliści placówki zwracają uwagę na bezpieczeństwo urządzenia, będącego narzędziem medycznym w profesjonalnej procedurze kriolipolizy, która dzięki temu jest opatentowana i zastrzeżona. LipoCryo jest w czołówce zabiegów odchudzających, jakie realizuje Klinika, a jakie należą do Body Contouring by Sthetica – autorskiego programu wspierającego kompleksowe kształtowanie sylwetki dzięki oferowanym zabiegom.

Kriolipoliza w Polsce i w Belfaście – ceny zabiegu

Kadra w Regionalne Centrum Zdrowia Kadra w Regionalne Centrum Zdrowia

Aura Day Spa oferuje jednorazową sesję, za jaką zapłacimy 300 £ (1,680 zł) i 500 £ (2,800 zł) – za podwójny zabieg. To zdecydowanie wyższy koszt od oferty lokalnej.

 

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
  • Łódź od 149 zł
  • Częstochowa od 900 zł
  • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
  • Żyrardów od 1 100 zł
Kriolipoliza - odchudzanie brzucha cena »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie brzucha jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.