Kriolipoliza - odchudzanie brzucha Łódź

Synonimy: usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha poprzez mrożenie, krioliza, wyszczuplanie brzucha zimnem więcej »

Filtruj wyniki

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Excellence Place Gabinet zabiegowy w Excellence Place

Kriolipoliza to zabieg nieinwazyjnego modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej za pośrednictwem niskiej temperatury – około 3°C. Selektywne uszkodzenie komórek daje efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą, która działa na skórę, naczynia krwionośne i nerwy, kriolipoliza pozwala na trwałą utratę nawet do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekt powinien być widoczny po około miesiącu. Wskazaniem do zabiegu jest miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej na brzuchu, na udach i  łydkach, jak również w okolicy bioder. Zabiegi kriolipolizy przeprowadza lekarz medycyny estetycznej.

Odchudzanie brzucha metodą kriolipolizy w Łodzi

Kriolipoliza Cool Tech z wykorzystaniem jednej lub dwóch głowic to oferta redukcji tkanki tłuszczowej zimnem, jaką posiada Salon urody Aspasja. Zabieg poprzedza dokładny pomiar grubości tkanki tłuszczowej oraz obwodów obszarów, poddawanych zabiegowi, i na tej podstawie zostają dostosowane odpowiednie parametry procedury. Po zastosowaniu ochronnej membrany i aplikatora,  zostaje w podciśnieniu zassany fałd skóry, który się następnie schładza. Procedura trwa około godziny i oprócz ramion i brzucha, dedykowana jest także miejscom po wewnętrznej stronie ud, łydkom oraz plecom. Oferta obejmuje 1 zabieg bądź 3 w serii.

Odchudzanie brzucha zabiegiem kriolipolizy należy także do oferty Este-Clinic. Procedura wykorzystuje próżniowy aplikator z czujnikami, które są połączone z panelem sterowania w celu stałego monitorowania i regulowania chłodzenia. Nieinwazyjny zabieg pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha dzięki 3-4 przyłożeniom, z których każde trwa około 45 minut. Pozostałe obszary (uda i ramiona) wymagają  1-3 przyłożeń, a ofertę procedur wyszczuplających uzupełniają ponadto zabiegi: Body Health oraz Therma LipoClaser III.

Redukcja tkanki tłuszczowej zimnem (urządzenie Coolsculpting Zeltiq) jest jedną z metod, które oferowane są w Klinice Ziemlewski. W ofercie placówki znajduje się szeroki wybór procedur medycyny estetycznej, mających na celu modelowanie sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu, w tym LittleLipo (zabieg lipolizy łączonej z miejscową liposukcją), Venus Freeze (technologia fal radiowych trzeciej generacji) i Exilis Body (modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu za pomocą połączenia ultradźwięków i energii o wysokiej częstotliwości).

Ile trzeba zapłacić za zabieg kriolipolizy w Łodzi i w Zürichu (Szwajcaria)?

Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

W praktyce Ulricha Ledermanna M.D. z  The Bodyclinic, zabieg KryoShape® kosztuje 690 CHF (2 760 zł) za jedno przyłożenie, co w porównaniu do oferty łódzkich klinik jest nieporównywalnie droższą ofertą. Tu bowiem ceny kształtują się w przedziale 99 - 700 zł za 1 - 8 przyłożeń.  

Kriolipoliza - odchudzanie brzucha - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 149 zł do 400 zł
  • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
  • Częstochowa od 900 zł
  • Katowice od 700 zł
  • Gdańsk od 600 zł do 1 400 zł
  • Poznań od 600 zł
  • Rumia od 600 zł do 1 400 zł
  • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
  • Żyrardów od 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie brzucha w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie brzucha w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska