Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem

Synonimy: krioliza, modelowanie sylwetki zimnem, wymrażanie tkanki tłuszczowej, redukcja tłuszczu przez wymrażanie więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda Gabinet zabiegowy w Klinika Medycyny Estetycznej Dr Parda

Kriolipoliza jest zabiegiem, polegającym na chłodzeniu tkanki tłuszczowej w celu jej całkowitego rozpadu (jest ona usuwana z organizmu w procesie metabolizmu). Metoda umożliwia selektywne niszczenie komórek tłuszczowych bez ryzyka uszkodzenia otaczających struktur. Jest ona polecana szczególnie osobom, zmagającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jej nierównomiernym rozkładem oraz nadwagą. Czas trwania zabiegu na danym obszarze ciała trwa od 50 do 70 minut. Pierwsze rezultaty widoczne są po około dwóch tygodniach. Procedura nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych i może zostać powtórzona.

Usuwanie tkanki tłuszczowej poprzez chłodzenie w Polsce – gdzie udać się na zabieg

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem jest możliwa do przeprowadzenia w Gabinecie Laser DeLux Kosmetyka Laserowa w Łodzi. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia LipoCryo, który zapewnia trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Procedura przeprowadzana może być w obrębie brzucha, karku, łydek i pleców, a także pośladków oraz ud. Zastosowanie urządzenia LipoCryo pozwala na utratę do 45% grubości warstwy tłuszczu w danym polu zabiegowym. Efekty widoczne są po około 2 – 3 tygodniach. Konsultacja przez zabiegiem jest bezpłatna.

W Warszawie redukcję tłuszczu przez wymrażanie przeprowadzić może lek. med. Izabela Tilszer, lekarz medycyny estetycznej, która jest jednym z prekursorów medycyny estetycznej w Polsce: procedury z jej zakresu wykonuje od końca lat osiemdziesiątych. Do zabiegu kriolipolizy wykorzystuje urządzenie Zeltiq Coolscuplpting, które selektywnie usuwa tylko komórki tłuszczowe. Urządzenie w trakcie jednego zabiegu umożliwia średnio 22% redukcję tkanki tłuszczowej. Specjalna technologia zapewnia trwały monitoring, a tym samym bezpieczny przebieg całej procedury. W cenę wliczona jest
konsultacja lekarska. Przeprowadza ona również lipolizę iniekcyjną.

W swojej ofercie modelowanie sylwetki zimnem ma także Laser Studio w Szczecinie. Zabieg przeprowadzany jest przy zastosowaniu aparatu CoolTechnology firmy COCCON (jest to pierwsza placówka w kraju, która wykonuje procedurę przy pomocy tego urządzenia). System, po wprowadzeniu danych pacjenta, (np. grubości fałdu skórnego) samoczynnie dobiera właściwe parametry procedury. Przed zabiegiem skóra zostaje zabezpieczona za pomocą specjalnej membrany przeciwodmrożeniowej. Urządzenie wyposażone jest w system zabezpieczeń, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem procedury. Z zakresu modelowania sylwetki w placówce wykonać można również m.in. lipolizę iniekcyjną.

Cena modelowania ciała za pomocą wymrażania tkanki tłuszczowej w Polsce i za granicą

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy

W Polsce za redukcję tłuszczu przez wymrażanie zapłacić trzeba około 700 złotych za jeden obszar zabiegowy. Za granicą ta sama procedura jest znacznie droższa. W ClinicPIEL w Panamie (w Panamie) jej cena wynosi 700, czyli prawie 2 800 złotych.Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 100 zł do 1 900 zł
 • Kraków od 100 zł do 1 990 zł
 • Katowice od 700 zł
 • Łódź od 99 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 700 zł do 2 000 zł
 • Częstochowa od 900 zł do 2 000 zł
 • Zielona Góra od 400 zł
 • Gdańsk od 670 zł do 1 030 zł
 • Wrocław od 1 200 zł do 1 900 zł
 • Józefów od 900 zł
 • Bolesławiec od 900 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.