Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Katowice

krioliza, modelowanie sylwetki zimnem, wymrażanie tkanki tłuszczowej, redukcja tłuszczu przez wymrażanie więcej »

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic Gabinet zabiegowy w Body Care Clinic

Kriolipoliza to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, podczas którego do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane jest zimno. Zabieg działa miejscowo - na wybraną przez pacjenta okolicę ciała, np. brzuch, boczki, bryczesy czy łydki - i powoduje w tym miejscu rozpad komórek tłuszczowych. W trakcie zabiegu skóra wybranego obszaru zostaje zassana, a następnie rozpoczyna się proces schładzania tkanki tłuszczowej. Po takim procesie komórki tłuszczowe się krystalizują i są wydalane z organizmu na drodze procesów metabolicznych. Zabieg kriolipolizy powoduje utratę tkanki tłuszczowej od 25 do 45%, a całkowite efekty widoczne są po ok. 6 tygodniach. Dopiero wtedy można poddać się kolejnemu zabiegowi wymrażania tłuszczu, obejmującego inną partię ciała.

Zabiegi modelowania sylwetki zimnem w Katowicach

Lekarzem, wykonującym zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej poprzez chłodzenie, jest lek. med. Katarzyna Wrześniewska, specjalista dermatologii i wenerologii (II stopnia od 2001 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, przyjmująca swoich pacjentów w gabinecie na terenie Katowic. Zabieg kriolipolizy wybranej przez pacjenta okolicy ciała przeprowadza urządzeniem LipoCryo. Ponadto można się u niej poddać również innym zabiegom, redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej z zakresu karboksyterapii czy lipolizy iniekcyjnej z wykorzystaniem preparatów Inno TDS czy  Dermaheal LL oraz zabiegów urządzeniem Z-Wave Pro (modelowanie ciała falą uderzeniową).

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem to zabieg, oferowany również przez Body Care Clinic w Katowicach. W placówce tej zabieg jest stosowany na różne okolice ciała, np. na brzuch, boczki i ramiona, a także wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud czy obszar nadkolanowy. Ponadto proponowane są tu inne zabiegi wyszczuplające sylwetkę, wykorzystujące ultradźwięki czy masaż podciśnieniowy Icoone, w ofercie znajduje się też lipoliza iniekcyjna preparatem Dermaheal LL.

Na zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej można udać się również do Gabinetu Medycyny Estetycznej Dobosz Clinic, mieszczącego się w Gliwicach (27 km od Katowic). Urządzenie do kriolipolizy wyposażone jest tutaj w głowicę posiadającą czujniki, które regulują stopień schładzania, dostosowując go do każdego pacjenta indywidualnie. Ponadto na nadmiar tkanki tłuszczowej stosowana jest tutaj lipoliza iniekcyjna, a na cellulit żelazko antycellulitowe Abacosun oraz masaż podciśnieniowy - endermologia.

Jaka jest cena kriolipolizy wybranej części ciała w Katowicach, a jaka w Winchesterze?

Gabinet zabiegowy w Beauty Medica Gabinet zabiegowy w Beauty Medica

W katowickich gabinetach medycyny estetycznej trzeba za zabieg redukcji tłuszczu przez wymrażanie jednej okolicy ciała zapłacić od 250 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 400 funtów (2 200 zł) w Evolutions Clinic, która mieści się w Winchesterze.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - ceny w Katowicach na tle innych miast

  • Katowice od 250 zł
  • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
  • Kraków od 1 249 zł do 7 000 zł
  • Wrocław od 700 zł
  • Łódź od 149 zł
  • Częstochowa od 900 zł
  • Żyrardów od 1 100 zł
  • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem cena »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój oraz Bielsko-Biała.

Autor: