Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Kraków

Synonimy: krioliza, modelowanie sylwetki zimnem, wymrażanie tkanki tłuszczowej, redukcja tłuszczu przez wymrażanie więcej »

Filtruj wyniki

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

Kriolipoliza to metoda redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą zimna, którą przeprowadza lekarz medycyny estetycznej. W procesie tym ochłodzenie komórek tłuszczowych przyczynia się do ich rozpadu, a następnie komórki zostają wydalone przez organizm (cały proces rozpadu i wydalania przebiega w ciągu kilku tygodni od zabiegu). Zabieg przeprowadzany jest specjalnym urządzeniem, które za pomocą aplikatora pobiera ciepło z tkanki tłuszczowej (najlepsza temperatura rozpadu komórek tłuszczowych to od -5 do -10 stopni) z wybranego obszaru ciała. Kriolipoliza jest bezbolesna i nieinwazyjna, i pomaga pozbyć się tłuszczu np. z okolic brzucha, zewnętrznych i wewnętrznych stron ud, a także ramion i dolnej części pleców.

Gdzie w Krakowie można wykonać zabieg kriolipolizy?

Modelowaniem sylwetki zimnem w Krakowie zajmuje się mgr Aneta Wyżga-Kostek, kosmetolog, która z zakresu zabiegów z medycyny estetycznej posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń i kursów, w tym wydany w 2015 roku certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z zakresu wykonywania zabiegu urządzeniem do kriolipolizy "Clinipro LipoCryo - Kriotechnology". W zabiegach kriolipolizy posługuje się hiszpańskim urządzeniem LipoCryo, za pomocą którego może zlikwidować nie tylko komórki tłuszczowe na brzuchu czy udach, ale także zredukować tkankę tłuszczową w obrębie blizn poporodowych.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem to jeden z zabiegów wyszczuplających, oferowanych przez krakowską Klinikę Przemian - Klinikę Odchudzania i Odmładzania. Placówka ta wyposażona jest w urządzanie do kriolipolizy Kriolpol HT, w którym mogą działać dwie głowice jednocześnie. Z innych zabiegów odchudzających proponowane jest tutaj ujędrnianie falami Venus Freeze, redukcja cellulitu za pomocą urządzenia VelaShape, liposukcja ultradźwiękowa 3-Max z radiofrekwencją multipolarną RF oraz karboksyterapia (iniekcja w tkankę tłuszczową podgrzanego CO2).

Na zabieg redukcji tłuszczu przez jego wymrażanie można udać się także do kliniki Derma Clinica, która znajduje się niedaleko Galerii Krakowskiej oraz Dworca Głównego PKP. W klinice tej do zabiegów modelowania ciała zimnem wykorzystywane jest urządzenie Kriolpol HT. Ponadto w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu stosowana jest tutaj mezoterapia Fusion, zabieg Focus RF Sculptor II, zabieg Slim CoffeeTherapy oraz zabieg GUAM (preparat z algami morskimi).

Jaka jest cena modelowania sylwetki za pomocą kriolipolizy w Krakowie, a jaka w Londynie?

Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed Gabinet zabiegowy w Ośrodek Medyczny Osteomed

Za jeden obszar wymrażania tkanki tłuszczowej zimnem w krakowskich gabinetach medycyny estetycznej trzeba zapłacić 250 zł. Taki sam zabieg w Wielkiej Brytanii kosztuje 450 funtów (2 700 zł) w Healing Hands Prana Spa and Academy, znajdującym się w Londynie.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 249 zł do 7 000 zł
 • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
 • Łódź od 149 zł do 400 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Wrocław od 700 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 400 zł
 • Poznań od 600 zł
 • Częstochowa od 900 zł
 • Bydgoszcz od 700 zł
 • Rumia od 600 zł do 1 400 zł
 • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
 • Żyrardów od 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska