Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Warszawa

Synonimy: krioliza, modelowanie sylwetki zimnem, wymrażanie tkanki tłuszczowej, redukcja tłuszczu przez wymrażanie więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Face & Body Clinic Gabinet zabiegowy w Face & Body Clinic

Kriolipoliza jest nowoczesnym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, skierowanym do pacjentów, chcących w bezpieczny i nieinwazyjny sposób pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej bez ryzyka uszkodzenia skóry, mięśni czy nerwów. Zabieg polega na modelowaniu ciała zimnem poprzez zamrożenie niechcianych komórek tłuszczowych, które rozpadają się, krystalizują, a następnie ulegają naturalnemu wydaleniu z organizmu drogą procesów metabolicznych. Kriolipoliza umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej o 25-45%, a jej efekty widoczne są już po 3 tygodniach. Proces usuwania tłuszczu tą metodą może obejmować m.in. brzuch, uda czy pośladki, zabieg wykonywany jest także na takich obszarach ciała jak plecy, ramiona czy łydki.

Gdzie w Warszawie można udać się na zabieg kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy urządzeniem CoolTech znajduje się w ofercie Kliniki Fabskin, którą prowadzi lek. med. Radosław Rzepnikowski, specjalista medycyny estetycznej. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, gdzie uzyskał tytuł „Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine”. Należy do Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoje kwalifikacje zawodowe podnosi uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych, m.in. w zakresie stosowania systemu CoolTech.

Również w Instytucie Adamowicz w Warszawie wykonywany jest zabieg zamrażania komórek tłuszczowych przy zastosowaniu wielofunkcyjnego urządzenia CoaxMed. Aparat posiada głowicę Krio Lipo Ice, która umożliwia modelowanie i wyszczuplanie takich partii ciała jak: brzuch, uda, plecy czy pośladki. Instytut Adamowicz oferuje pacjentom różnorodne zabiegi na ciało z zakresu medycyny estetycznej, wśród których można wyróżnić m.in. Cavilipolizę preparatem Aqualyx, lipolizę iniekcyjną czy rozbijanie tkanki tłuszczowej technologią Coax CV + RF.

Kriolipolizę, czyli odchudzanie i modelowanie ciała zimnem przeprowadzają również specjaliści Kliniki Kosmetologii Estetycznej Queens Clinic. Klinika oferuje redukcję tkanki tłuszczowej metodami kriolipolizy, karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej i liposukcji ultradźwiękowej. Zabiegowi zamrażania komórek tłuszczowych poddawane są tu m.in. uda, pośladki, plecy i ramiona. 

Cena zabiegu zamrażania komórek tłuszczowych w Warszawie i w Cardiff

Gabinet zabiegowy w AURI Gabinety Medycyny Estetycznej Gabinet zabiegowy w AURI Gabinety Medycyny Estetycznej

W Ice Body Sculpting & Advance Skin Care w Cardiff\ w Wielkiej Brytanii cena kriolipolizy na jednym obszarze ciała rozpoczyna się od 175 £ (ponad 870 zł), podczas gdy w Warszawie za taki sam zabieg trzeba zapłacić od 350 zł.

Kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 200 zł do 1 700 zł
 • Łódź od 149 zł do 400 zł
 • Katowice od 250 zł
 • Wrocław od 700 zł
 • Kraków od 1 249 zł do 7 000 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 1 400 zł
 • Poznań od 600 zł
 • Częstochowa od 900 zł
 • Bydgoszcz od 700 zł
 • Rumia od 600 zł do 1 400 zł
 • Zbąszyń od 150 zł do 200 zł
 • Żyrardów od 1 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kriolipoliza - odchudzanie / modelowanie ciała zimnem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska