Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Masaże

Ważna informacja

Prezentowany cennik Kriomed Czajkowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Kriomed Czajkowski

Kriomed Czajkowski ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej oraz naczyniowej, wykonywanych metodą laparoskopową lub klasyczną. Pacjentom oferujemy usuwanie włókniaków, kaszaków tłuszczaków oraz wrastających paznokci, przeprowadzamy również zabiegi usuwania żylaków kończyn dolnych oraz odbytu. Zabiegi usuwania hemoroidów wykonujemy przy pomocy nowoczesnej techniki operacyjnej, stanowiącej połączenie metody Barrona (tzw. gumkowanie – małoinwazyjny, ambulatoryjny zabieg założenia gumowych opasek na zyję guzka krwawniczego, co doprowadza do jego martwicy i oddzielenia się od podstawy tworzącego go żylnego ciała jamistego) oraz kriochirurgii. Zastosowanie tej techniki jest bezbolesne i bezkrwawe, nie wymaga pobytu w szpitalu ani stosowania narkozy, pozwala natomiast na szybki powrót do normalnej aktywności życiowej. We współpracy z prof.dr hab.n. med. Ryszardem Pacho z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (flebologia rezonansowa) oraz dr hab.n. med. Bogdanem Hajdukiem z Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie przygotowujemy do zabiegów chirurgicznych (w tym do operacji wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego) chorych z żylakami kończyn dolnych ze współistniejącą zakrzepicą żył głębokich i powierzchownych.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, wykonywane za pomocą nowoczesnego lasera diodowego. Nasi pacjenci mogą poddać się zabiegom laserowego usuwania pajączków naczyniowych, bliznowców oraz różnorodnych zmian skórnych, takich jak brodawki łojotokowe, włókniaki, kłykciny kończyste, naczyniaki i znamiona naskórkowe. Przeprowadzamy też zabiegi lipolizy laserowej, czyli nieinwazyjnego usuwania lokalnych otłuszczeń przy pomocy światła laserowego. Zaletą tego zabiegu jest także poprawa elastyczności skóry poprzez termiczne wyzwolenie własnego kolagenu oraz możliwość stosowania go na różne partie ciała, w tym szyi.

Co leczymy

Domeną kliniki Kriomed Czajkowski jest chirurgia naczyniowa, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii żył, dlatego w naszej placówce zajmujemy się przede wszystkim leczeniem żylaków kończyn dolnych. Zabiegi ich usuwania przeprowadzamy za pomocą kriochirurgii, dzięki czemu pacjenci po kilku godzinach mogą opuścić klinikę, a pełny powrót do codziennej aktywności następuje już po kilku dniach. Leczymy także zakrzepicę żylną, stosując laseroterapię i kompresję sekwencyjną aparatem BOA, oraz owrzodzenia żylne podudzi przy zastosowaniu zabiegów kriochirurgii. Dzięki wykorzystaniu tej metody możliwe jest wyleczenie owrzodzeń bez ryzyka powstania szpecących blizn, a całkowite zagojenie owrzodzenia następuje w okresie do kilku tygodni (a nie – jak w przypadku metody tradycyjnej – kilku miesięcy).

Leczymy schorzenia takie jak stopa cukrzycowa i zapalenie skóry, oraz zajmujemy się chirurgicznym leczeniem owrzodzeń skóry, ropni, torbieli włosowatych oraz torbieli skórzastych okolic lędźwiowych. Przy pomocy nowoczesnego lasera diodowego leczymy trądzik pospolity, w usuwaniu zmian trądzikowych i blizn potrądzikowych stosujemy także kriopilingi, czyli natryski zmrożonego N2O na skórę twarzy. Przeprowadzamy leczenie opryszczki, półpaśca, brodawek wirusowych oraz plam soczewicowatych. Oferujemy także operacyjne i nieoperacyjne metody leczenia stulejki u młodych chłopców i dorosłych.