Krioterapia Józefów i okolice

Synonimy: leczenie zimnem, zimnolecznictwa

Bezpośrednio w Józefowie nie dysponujemy placówką wykonującą krioterapia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Józefowa. Krioterapia można przeprowadzić m.in. w LinMed w Warszawie (18 km od Józefowa) w cenie 20 zł lub w Medikar w Warszawie (18 km od Józefowa). W wymienionej placówce krioterapia wykonuje ortopeda. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Warszawa  ul. Komisji Edukacji Narodowej 97

LinMed

Przychodnia Rehabilitacyjna LinMed jest zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursynów, w bliskim sąsiedztwie Parku im. Jana Pawła II... więcej »

Oferujesz krioterapia w Józefowie?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska