Kuracja Cosmelan Dermamelan

Synonimy: usuwanie przebarwień preparatem Cosmelan, usuwanie przebarwień preparatem Dermamelan, wygładzenie kolorytu skóry Cosmelan Dermamelan więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz kuracja cosmelan dermamelan? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Kuracja Cosmelan Dermamelan - informacje

Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Bydgoszcz Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Bydgoszcz

Mechanizm działania kuracji Cosmelan lub Dermamelan opiera się na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, czyli enzym odpowiadający za powstanie melaniny. Wśród wskazań do kuracji wymienia się przebarwienia różnego pochodzenia (także hormonalne), bielactwo, plamy starcze, plamy posłoneczne oraz piegi. Zabiegi przeprowadzane są również w przypadku drobnych zmarszczek, zmian trądzikowych niezapalnych oraz zaburzeń rogowacenia skóry. Za pomocą preparatów Cosmelan i Dermamelan dokonuje się również wyrównania kolorytu skóry. Po zabiegu zalecana jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Preparaty mogą być stosowane o każdej porze roku. W zależności od skóry efekty widoczne są po około 10 dniach.

Terapia depigmentacyjna z zastosowaniem preparatu Cosmelan lub Dermamelan w Polsce

W Warszawie w swojej ofercie wygładzenie kolorytu skóry preparatami Cosmelan i Dermamelan ma lek. med. Iwona Radzijewska-Choma, flebolog i lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła pierwszą w kraju Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging W zabiegach z zakresu medycyny estetycznej specjalizuje się od 2005 roku. Brała udział m.in. w programie Klinika Urody w TVN Stylu. W obrębie twarzy wykonuje również zabiegi liftingu bez skalpela (podanie kwasu hialuronowego), liftingu wampirzego (iniekcja osocza bogatopłytkowego), z użyciem preparatu Radiesse oraz preparatem Scupltra.

Na usuwanie przebarwień preparatami Cosmelan i Dermamelan można udać się do AtenaClinic w Łaziskach Górnych. W placówce świadczone są usługi z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz chirurgii. W klinice zmiany barwnikowe usunąć można również za pomocą lasera CO2 (Fire-Xel) oraz lasera MeDioStar Next. Oferta ośrodka, dotycząca rozwiązywania problemów przebarwień, obejmuje również zabiegi z użyciem PRX T33 (modyfikowany kwas trójchlorooctowy z wodą utlenioną i kwasem kojowym), mikronakłucia DERMAPEN, mezoterapię oraz cały wachlarz peelingów (laserowych, migdałowych, TCA, Cosmo Peel oraz Mela Peel).

Kuracja Cosmelan / Dermamelan jest możliwa do przeprowadzenia także w Clinica Dermatologica w Gdańsku. Oferta placówki obejmuje procedury z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii klinicznej, dermatochirurgii, wenerologii oraz laseroterapii. Z obszaru medycyny estetycznej, oprócz terapii depigmentacyjnych, przeprowadzane są zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. W klinice wykonać można również zabieg biostymulacyjny komórek skóry przy zastosowaniu osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi pacjenta.

Cena usuwania przebarwień preparatem Cosmelan i Dermamelan w Polsce i za granicą

Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika

W Polsce za kurację preparatem Cosmelan lub Dermamelan zapłacić trzeba około 1 500 złotych. w Leicester Laser Clinic w Leicester (w Wielkiej Brytanii) cena takiej procedury wynosi 550 funtów brytyjskich, czyli około 3 100 złotych.

Kuracja Cosmelan Dermamelan - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 000 zł do 2 550 zł
 • Kraków od 1 500 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 550 zł do 1 900 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 600 zł
 • Łódź od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 300 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 1 500 zł do 2 160 zł
 • Lublin od 1 000 zł do 1 500 zł
 • Poznań od 1 500 zł do 1 800 zł
 • Szczecin od 1 400 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Gdynia od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.