Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Bydgoszcz - informacje

dr n. med. Ewa Stypczyńska (wenerolog, dermatolog) dr n. med. Ewa Stypczyńska (wenerolog, dermatolog)

Tzw. kurze łapki to rodzaj zmarszczek mimicznych (powstają na skutek ruchów mimicznych twarzy), za pojawianie się których odpowiedzialny jest mięsień okrężny oka. Ten typ zmarszczek częściej pojawia się u kobiet niż u mężczyzn (ze względu na cieńszą skórę), oraz u osób mających bogatą mimikę twarzy. Czynnikami sprzyjającymi pojawianiu się kurzych łapek są także nadmierne opalanie się i palenie tytoniu. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym uważane jest za bardzo efektywne. Do tego celu stosuje się niskousieciowany kwas hialuronowy (czyli preparat o małej gęstości, która jest optymalna do wypełniania drobnych zmarszczek, znajdujących delikatnej skórze obszaru około oka). Zabieg ten polega na liniowym wstrzyknięciu wypełniacza (kwasu hialuronowego) wzdłuż zmarszczek z zastosowaniem specjalnej, bardzo cienkiej igły. Przed wykonaniem zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg przeprowadza najczęściej lekarz medycyny estetycznej, a czas utrzymywania się efektów oscyluje między 8 do 14 miesięcy. Poleca się powtarzanie zabiegów, ponieważ stymulują one produkcję własnego kolagenu oraz elastyny (czyli białek odpowiadających za prawidłową gęstość i napięcie skóry).

Usuwanie kurzych łapek za pomocą kwasu hialuronowego w Bydgoszczy

Salon Kosmetyki Profesjonalnej i Medycyny Estetycznej Przybylak w Bydgoszczy ma w swojej ofercie pełen zakres zabiegów z dziedziny kosmetologii. Zmarszczki mimiczne (w tym także tzw. kurze łapki) usuwane są tu za pomocą preparatów kwasu hialuronowego Restylane, Stylage, Juvedrem oraz Princessa. Oprócz wypełnienia zmarszczek mimicznych, kwas hialuronowy stosuje się tutaj także do powiększenia i korekty kształtu ust, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz poprawienia owalu twarzy.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym znajduje się także w ofercie kliniki FENOMED Dermatologia Estetyczna i Laserowa. Placówka ma w swojej ofercie usunięcie kurzych łapek (oraz innego rodzaju zmarszczek) z wykorzystaniem preparatu Restylane. W celu zlikwidowania zmarszczek, oprócz kwasu hialuronowego, stosuje się tu również zabieg Thermage, który wykorzystuje prąd o częstotliwości radiowej.

Skin Flower to gabinet kosmetyczny, który swojej ofercie posiada pełen zakres usług z dziedziny kosmetologii, w tym także usuwanie tzw. kurzych łapek z użyciem kwasu hialuronowego. W tym celu używane są tu preparaty Restylane oraz Perfectha. W placówce tej zmarszczki można usunąć także za pomocą hydroksyapatytu wapnia Radiesse.

Kurze łapki – porównanie cen usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatoestetica
Usunięcie tzw. kurzych łapek za pomocą kwasu hialuronowego w klinice Tooting Medical Centre w Londynie (Wielka Brytania) kosztuje od 240 funtów (ok. 1392 zł). Cena za ten zabieg w Polce wynosi od ok. 400 do 1 500 zł, a cena uzależniona jest od ilości preparatu, który zostaje wstrzyknięty.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 500 zł do 1 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 950 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.