Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Wrocław - informacje

lek. stom. Magdalena Merena lek. stom. Magdalena Merena

Wypełnianie zmarszczek okolicy oczu, czyli tzw. kurzych łapek, to zabieg medycyny estetycznej, trwający od 10 do 20 minut, w czasie którego lekarz najpierw znieczula specjalną maścią te okolice, po czym przystępuje do iniekcji wybranego preparatu kwasu hialuronowego za pomocą bardzo cienkich igieł. Jest to zabieg minimalnie inwazyjny, którego efekty utrzymują się około roku. Na rynku medycznym dostępne są różne rodzaje preparatu usieciowionego kwasu hialuronowego, niektóre z nich są szczególnie przystosowane na zmarszczki takiej delikatnej okolicy jak skóra wokół oczu czy ust.

Gdzie we Wrocławiu można pozbyć się kurzych łapek

Za pomocą preparatów, zawierających kwas hialuronowy, zmarszczki okolicy oczu likwiduje prof. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, lekarz medycyny estetycznej, który zredagował książkę-poradnik dla pacjentów na temat działania i zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (także z zakresu wygładzania kurzych łapek) pt. "Wypełniacze w medycynie estetycznej. Dobry wygląd to dobre samopoczucie" (wydanej w Warszawie, w 2011 roku). Jest także redaktorem naukowym podręcznika dla przyszłych lekarzy medycyny estetycznej "Atlas zabiegów z użyciem wypełniaczy w medycynie estetycznej" (Warszawa, 2011 rok). Lekarz ten za pomocą kwasu hialuronowego nie tylko wypełnia zmarszczki okolicy oczu, ale także spłyca bruzdy i fałdy, wykonuje wolumetrię kształtu twarzy oraz powiększa usta.

Usuwanie kurzych łapek kwasem hialuronowym należy do oferty medycznej zabiegów estetycznych, proponowanych swoim pacjentom przez klinikę DermaMed Estetica, znajdującą się we Wrocławiu. Do wypełniania zmarszczek okolicy oczu wykorzystywane są tutaj preparaty Restylane Vital oraz Restylane Vital Light. Za ich pomocą pacjent może także poddać się korekcie zmarszczek wokół ust. Ponadto zmarszczki wokół oczu likwidowane są tutaj poprzez inne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak wstrzyknięcie toksyny botulinowej czy zabieg z wykorzystaniem nici PDO.

Kolejnym wrocławskim lekarzem, zajmującym się wygładzaniem zmarszczek wokół oczu za pomocą wypełniania ich kwasem hialuronowym, jest lek. dent. Agnieszka Spławska-Rynkowska, stomatolog i lekarz medycyny estetycznej, która z zakresu  zabiegów wypełniających zmarszczki odbyła wiele szkoleń, np. kurs "Wypełniacze poziom zaawansowany" (Warszawa, 2012 rok) czy szkolenie "Starzenie się twarzy - zmarszczki. Metody korekcji twarzy techniką wypełniania" (Katowice,  2012 rok), na których uczyła się zabiegów likwidujących nie tylko kurze łapki, ale także inne zmarszczki mimiczne twarzy.

Usuwanie kurzych łapek za pomocą kwasu hialuronowego - cena we Wrocławiu i w Paryżu

Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna

500 zł - tyle kosztuje zabieg preparatem zawierającym kwas hialuronowy, likwidujący zmarszczki okolicy oczu we wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej. Kwotę 320 euro (1 280 zł) trzeba zapłacić za taki sam zabieg, udając się do francuskiej Clinique des Champs Elysées, znajdującej się w Paryżu.

Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 500 zł do 1 000 zł
 • Józefosław od 800 zł do 1 600 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 3 000 zł
 • Kraków od 600 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 500 zł do 950 zł
 • Bydgoszcz od 600 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 700 zł do 1 200 zł
 • Białystok od 700 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 600 zł do 900 zł
 • Kielce od 550 zł do 2 100 zł
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym cena »

Usługa kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.