4,8 / 5  - 21 ocen »
Sala operacyjna LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Wygląd zewnętrzny LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Kadra LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Recepcja, poczekalnia LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Kadra LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Gabinet konsultacyjny LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Zabieg, operacja LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Zabieg, operacja LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna dr n. med. Janusz Jastrzębski dr n. med. Janusz Jastrzębski Sala operacyjna LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Sala operacyjna LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Wyposażenie LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Pacjenci LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Pokój, sala dla pacjentów LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Pokój, sala dla pacjentów LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Udogodnienia dla pacjentów LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Recepcja, poczekalnia LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Recepcja, poczekalnia LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Wygląd zewnętrzny LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy - logo

Informacje ogólne o LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy

Klinika Lancet gwarantuje najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo. Powstała 22 marca 2013 roku w odpowiedzi na potrzeby pacjentów oczekujących pomocy specjalistów chirurgii klasycznej oraz estetycznej. Pracujący u nas lekarze to doświadczony zespół, stale podnoszący kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

Dysponujemy nowoczesną salą operacyjną z zapleczem, gabinetem zabiegowym oraz gabinetami lekarskimi. Używamy najnowszej generacji sprzętu medycznego, który spełnia najwyższe standardy oraz wszystkie aktualne wymogi bezpieczeństwa. 

Warto podkreślić, iż jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w Jastrzębiu-Zdroju, w którym można wykonać biopsję tarczycy. To małoinwazyjne badanie, dzięki któremu możemy wykryć zmiany nowotworowe w tarczycy. Bardzo często wcześnie przeprowadzona biopsja może uratować życie pacjenta.

Poza konsultacjami oraz leczeniem zajmujemy się także diagnostyką. W zakres świadczonych przez nas usług medycznych wlicza się, między innymi, badanie USG.

Mieścimy się w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju, w dzielnicy Bzie Górne, przy ulicy Świerczewskiego 38.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt odgrywa ogromną rolę w przypadku wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii. Gwarantuje nie tylko skuteczną diagnozę, lecz również zapewnia pacjentowi bezpieczeństwo. Dlatego też, idąc z duchem czasu, na bieżąco zaopatrujemy nasze gabinety i salę zabiegową w nowe urządzenia. Obecnie posiadamy m.in.:

  • Wysokiej klasy aparaty USG – sprzęt do nieinwazyjnej diagnostyki obrazowej. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków jest bardzo dokładny i pozwala na wykrywanie niewielkich zmian w narządach.
  • Aparat na podtlenek azotu Cryo-S – urządzenie wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny. W naszym gabinecie stosujemy je do zamrażania chorych tkanek. Dzięki temu dyskomfort pacjenta jest zredukowany do minimum. Urządzenie jest w pełni bezpieczne.
  • Kolonoskop – giętki przyrząd służący do diagnostyki chorób jelita grubego.
  • Gastroskop – urządzenie do badania górnego odcinka przewodu pokarmowego.
  • Laparoskop – urządzenie, dzięki któremu można zdiagnozować i leczyć choroby w obrębie jamy brzusznej.
  • Aparat do znieczuleń ogólnych firmy Penlon
  • Defibrylator

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej klinice, poza certyfikowanym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą lekarzy, mogą Państwo liczyć na życzliwość i miłą atmosferę. Jest to szczególnie ważne, gdy pacjenci stresują się w oczekiwaniu na zabieg.

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji nowoczesne i przytulne poczekalnie, w których mogą się zrelaksować i odprężyć przed konsultacją bądź zabiegiem.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom odwiedzających nas pacjentów, umożliwiamy rozłożenie opłaty za zabiegi na dogodne raty.

Osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na parkingu, znajdującym się bezpośrednio przy budynku kliniki.

Osiągnięcia i certyfikaty LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy

Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści, którzy systematycznie poszerzają swoją wiedzę, biorąc udział w polskich i zagranicznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych. Lek. med. Anna Wacławik, specjalista chorób wewnętrznych i hematologii, uczestniczyła min. w  Zjeździe Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, podczas którego przedstawiła referat pt.: "Poziom erytropoetyny u chorych poddawanych zabiegowi autologicznego przeszczepu szpiku." Ponadto wzięła udział w 12th Meeting of the International Society of Haematology, mającym miejsce w Wiedniu. 

Należący do naszej kadry specjaliści są autorami i współautorami artykułów publikowanych w branżowych czasopismach medycznych. Dla przykładu, artykuł autorstwa doktora Janusza Jastrzębskiego pt.: "Przypadek obustronnej, jednoczasowej amputacji gruczołu piersiowego z powodu badalnego palpacyjnie raka piersi lewej i niebadalnego piersi prawej o różnej klasyfikacji histologicznej" opublikowano w kwartalniku "Wiadomości Lekarskie", oficjalnym czasopiśmie Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które jest wydawane nieprzerwanie od 1928 roku.