4,8 / 5  - 21 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy

W naszej klinice wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii klasycznej oraz estetycznej. W naszej ofercie znajduje się m.in. laparoskopowe usuwanie pęcherzyka żółciowego, BCT, czyli oszczędna amputacja piersi (w przypadku nowotworów złośliwych), operacje żylaków, przepuklin i tarczycy. Zajmujemy się również chirurgicznym leczeniem wnętrostwa i stulejki.

Wykonujemy zabiegi powiększenia oraz zmniejszenia i modelowania piersi. Przeprowadzamy korekcję odstających uszu, opadniętych powiek, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej brzucha (abdominoplastykę), a także operacje ginekomastii.

Zajmujemy się również diagnostyką nowotworów piersi i tarczycy – wykonujemy m.in. biopsje. Oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym usuwanie zmarszczek (botox, kwas hialuronowy, Sculptra) oraz zmian skórnych.