4,3 / 5  - 6 ocen »
Laser JP Jerzy Pawełczyk - poczekalnia przy ul. Moniuszki 23 Laser JP Jerzy Pawełczyk - gabinet zabiegowy przy ul. Moniuszki 23 Laser JP Jerzy Pawełczyk - gabinet zabiegowy przy ul. Moniuszki 23 Logo Laser JP Jerzy Pawełczyk

Informacje ogólne o Laser JP

Laser JP to nowoczesny gabinet prowadzony przez dr n. med. Jerzego Pawełczyka, specjalistę chirurgii ogólnej z 25-letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych. Doktor oferuje pacjentom kompleksowe leczenie niewydolności żylnej oraz zabiegi proktologiczne. Przed rozpoczęciem terapii odwiedzające gabinet osoby zostają poddane rzetelnemu badaniu diagnostycznemu z użyciem aparatu USG z funkcją Doppler. Specjalista dokonuje oceny stanu zdrowia żył i tętnic kończyn dolnych, a także tętnic szyjnych i kręgowych.

Pacjentom cierpiącym na żylaki zalecamy operację żylaków kończyn metodą laserową EVLP. W zależności od konkretnego przypadku terapię uzupełniamy miniflebektomią lub skleroterapią. Wśród naszego wyposażenia, prócz nowoczesnych systemów laserowych, znajduje się również aparatura do EVRF. Dzięki niej operujemy żylaki kończyn dolnych metodą VNUS. Zajmujemy się leczeniem żylaków odbytu (hemoroidów), a stosowaną przez nas techniką zabiegową jest tzw. gumkowanie, czyli metoda Barrona. Wykorzystujemy metody laserowe i radiowe w zabiegach usuwania żylaków siateczkowatych oraz pajączków. Leczymy także szczeliny odbytu – stosujemy metodę z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Przeprowadzamy również drobne zabiegi chirurgiczne.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość potrzeby unowocześniania oferty zabiegowej. Sukcesywnie nabywamy kolejne sprzęty medyczne, dzięki czemu możemy wykonywać innowacyjne procedury cechujące się krótkim okresem rekonwalescencji i dużą skutecznością. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

  • USG – aparat ultrasonograficzny wyposażony w szereg funkcji, wśród których można wymienić m.in. program wykorzystujący tzw. zjawisko Dopplera. Badanie USG Doppler przeprowadzamy w trakcie diagnostyki zaburzeń układu krążenia i oceny jego drożności. Podczas badania obserwujemy zmiany częstotliwości fali dźwiękowej odbijającej się od przepływającej żyłami krwi. Analiza fali ultradźwiękowej odbitej od krwinek umożliwia nam wykreślenie prędkości i kierunku przepływu krwi.
  • Laser Fotona XP-2 – nowoczesny system laserowy o wyjątkowej wielofunkcyjności. Jego zaawansowana technologia pozwala na wykorzystywanie go do zabiegów usuwania żylaków kończyn dolnych, liposukcji, a także do leczenia nadpotliwości i zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. To laser neodymowo-jagowy o długości fali 1064nm, wyposażony w system kontroli zwrotnej impulsu (EFC) i zmiennego kwadratowego impulsu (VSP), dzięki którym zniwelowano ryzyko poparzenia tkanek i nagłych skoków energii lasera.
  • Aparatura EVRF – innowacyjny system, którego technologia opiera się na energii fal radiowych. Wykorzystujemy go do wewnątrzżylnej termoablacji radiowej, czyli terapii polegającej na wywołaniu efektu zgrzania (termoablacji) naczynia żylnego.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W naszym gabinecie pacjenci mogą czuć się w pełni swobodnie i bezpiecznie. Podczas zabiegów wykorzystujemy nowoczesne urządzenia medyczne, a przeprowadzaniem leczenia zajmuje się specjalista o olbrzymim doświadczeniu zawodowym. W celu zapewnienia odwiedzającym nas osobom wygody i poczucia bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesny gabinet – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym gabinecie, a procedury wykonywane są z zastosowaniem surowych norm jakości.
  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na zabiegi pacjenci spędzają na wygodnej kanapie. Placówka nie przypomina zwykłego ośrodka, co można zauważyć od razu po wkroczeniu do poczekalni. Jej wnętrza są utrzymane w stonowanej stylistyce skomponowanej z pasteli i delikatnych wzorów, co pomaga się rozluźnić i zrelaksować.
  • Bogata oferta zabiegów – dzięki nieustannemu zgłębianiu wiedzy medycznej doktor Pawełczyk sukcesywnie poszerza zakres wykonywanych zabiegów. Pacjenci odwiedzający jego gabinet mogą liczyć na metodę dostosowaną indywidualnie do ich potrzeb.

Osiągnięcia i certyfikaty Laser JP

Gabinet Laser JP może się poszczycić wieloma osiągnięciami. Naszym największym atutem jest wiedza i 25-letnie doświadczenie wykonującego zabiegi chirurga, dr n. med. Jerzego Pawełczyka. Doskonalił umiejętności w polskich i zagranicznych klinikach, ucząc się technik zabiegowych od najlepszych specjalistów chirurgii ogólnej i proktologii. Przeszedł liczne szkolenia, warsztaty i kursy, podczas których zapoznawał się z najnowszymi metodami leczenia, po czym wdrażał je w swoim gabinecie. Między innymi, wziął udział w warsztatach zorganizowanych w Avelana Vein Center, ośrodku w Słowenii, a także odbył szereg szkoleń z zastosowania innowacyjnych systemów laserowych („Aesthetics, dermatology and surgery treatments” with Fotona Nd:YAG, Er:YAG, Q-switched Nd:YAG lasers). Ich organizatorem była Laser&Health Academy, a zapoznanie się z zaawansowaną technologią laserową pozwoliło doktorowi na poszerzenie oferty usług wykonywanych w jego gabinecie.

Prócz tego dr n. med. Jerzy Pawełczyk należy do uznanych polskich i międzynarodowych stowarzyszeń medycznych. Jego umiejętności i rozległa wiedza pozwoliły mu na dołączenie do Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Specjalista jest również członkiem European Association for Endoscopic Surgery, stowarzyszenia zrzeszającego wybitnych specjalistów chirurgii endoskopowej.

Gabinet Laser JP Gabinet Laser JP Gabinet Laser JP Gabinet Laser JP Gabinet Laser JP

Filmy Laser JP Jerzy Pawełczyk