4,3 / 5  - 6 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Laser JP Jerzy Pawełczyk jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Laser JP Jerzy Pawełczyk

Specjalizujemy się w leczeniu niewydolności żylnej i żylaków odbytu. Wśród naszego wyposażenia znajdują się innowacyjne urządzenia medyczne, przy pomocy których przeprowadzamy zabiegi szybkie, minimalnie bolesne i skuteczne. Pacjentom cierpiącym na żylaki kończyn dolnych oferujemy zabiegi termoablacji radiowej (EVRF). W przypadku niewielkich żył stosujemy specjalnie zaprojektowaną igłę R3i lub R6, z kolei większe żyły (do 5 mm) leczone są za pomocą cewnika koagulującego żyłę od wewnątrz. Leczymy żylaki również poprzez zastosowanie laseroterapii – posiadamy nowoczesny laser neodymowo-jagowy Fotona XP-2.

Osoby zmagające się z żylakami odbytu leczymy, stosując gumkowanie (metoda Barrona), zaś u pacjentów cierpiących na szczelinę odbytu przeprowadzamy terapię z zastosowaniem iniekcji toksyny botulinowej.

Co leczymy

Gabinet Laser JP to wyspecjalizowany ośrodek, w którym pacjenci mogą poddać się leczeniu żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Metodę leczenia dobieramy indywidualnie do konkretnego przypadku, po wcześniejszej precyzyjnej diagnostyce zmian chorobowych aparaturą do USG.

Pomagamy osobom zmagającym się z niewydolnością żylną, a prócz tego leczymy pajączki i teleangiektazje. Zajmujemy się również terapią chorych na hemoroidy (żylaki odbytu). W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi także leczenie szczeliny odbytu poprzez iniekcje preparatów na bazie toksyny botulinowej.